YUVAMDAKİ DÜŞMAN

Ben son bikaç bölümü izledim baştan izleyemeedim Okan evin hanımının kocası mıydı
Birlikte oldular da tehdit mi etti

Okan Cerenin eski sevgilisi. Birlikte olduklarıyla ilgili her hangi bir mevzu gecmedi. Murat sarhoşken Cerene yaptıklarını hatırlamaya calısıyodu sadece o kdr. Cok sacma bi yerde final verdiler. Dizi yarım kaldı bildiğin ortada kesmişler. Show tv nin sitesine girip son yarım saati izle demek istediğimi anlıcaksın

Okan Cerenin eski sevgilisi. Birlikte olduklarıyla ilgili her hangi bir mevzu gecmedi. Murat sarhoşken Cerene yaptıklarını hatırlamaya calısıyodu sadece o kdr. Cok sacma bi yerde final verdiler. Dizi yarım kaldı bildiğin ortada kesmişler. Show tv nin sitesine girip son yarım saati izle demek istediğimi anlıcaksın
Tamam teşekkür ederim bakıcam şimdi hatırlamadıgım bi dizi de apar topar kaldırılınca finali yarım kalmıştı normal bi bölüm gibiydi ama finaldi. Belki çekilen bölümü final diye yayınlamışlardır illa bitirin denildiyse

Bendne izliyordum ama çok saçma finall yaptılar ya bari bi sonuca bağlasaydılar o kouşan kim merak ediyordum ceren cezasını çekmeliydi
Ben de sonuna kadar izledim dedim herhalde izleyenlere saygısızlık yapmazlar bir son yapmışlardır diziye. Normal bölüm gibi bitirdiler. Anlamıştım öyle olacağını ama. Çünkü geçen hafta yeni bölüm reklamı gibi vermislerdi . Bugün kanalın sitesine yazacağım valla. Böyle bir saçmalık görmedim.

X