Çorbalar Yuvalama Çorbası

Düşmediniz antebin yakasından he 🤣🤣🤣 dünyanın en lezzetli yemeklerinin yapıldığı şehir yuvalama çorba olsun sizi mi kıracağız hatunlar 😁

Katmere de gözleme demeyin ama olur mu :confused: 😬
Yemeklerine diyecek lafımız yok zaten 😍
Anlatamadım galiba. Zahmetli, içinde bol et olduğu için kıyamazlar çorba demeye dedim. Gerçi hiç hayatımda yuvalama yemedim bak çorba demiyorum şimdi korkumdan🤣Görünüşü çorba belki yapsam ve yesem fikrim değişir. 🤣

Anlatamadım galiba. Zahmetli, içinde bol et olduğu için kıyamazlar çorba demeye dedim. Gerçi hiç hayatımda yuvalama yemedim bak çorba demiyorum şimdi korkumdan🤣Görünüşü çorba belki yapsam ve yesem fikrim değişir. 🤣
Ya takılıyorum sana anladım 😂😂 güzel atışma oluyor dünden az daha devam etsin 😁

Sende dene canım bizim yuvalamanın çok çeşidi var 😂

Hem et var içinde hem kıyma, bir sürü de zahmeti var, çorba deyince kolaymış hissi olur diye dedirtmezler🤭Yoksa basbayağı çorba işte🤣🤣🤣
İçinde yuvalama olmadan, erişteli yapıyoruz biz. Aynı malzemelerle, çorba diyoruz.
Yuvalaması evet, biraz zahmetli. Ama öyle abartılacak kadar değil.
Ben zahmetli yiyecekler yapmaya alışkın olduğumdan belki de🤷🏻‍♀️
Bu tarifi ilk defa yapan bana kolay geldi ise, Anteplilere daha kolay olduğunun düşüncesindeyim🤷🏻‍♀️
Ya da, gerçekten en çok zorlandıkları yemek bu🤷🏻‍♀️

Çok teşekkür ederim canım :KK60: :KK68:

Ama’ya gelince🤭
Ben Antepli değilim, biz çorba diye biliyoruz. Ve bana çorba kategorisine uygun diye, editör tarafından önerildi🤷🏻‍♀️
Senlik bişey değil canım😚😚 biz antepliler olarak hassas noktamız :KK70: :KK70: :KK70:

X