Yurtdışında tüp bebek yaptıran arkadaslar

Evet canım almanyadayım :)) bende burda okuduklarım gibi saatlerde hastanede kalacam falan zannediyordum ama.. hoppp hadi üstünü giy, evine gidebilirsin dediler.. hahaha hayal kırıklığına uğramıştım.. arkadaşların anlattığı ilgi alakayı okuyunca, eşime türkiyede yaptıralım diye baskı bile yapmıştım.. ama nasibim burdaymış.. kızlar inşaAllah rabbim maddi ve manevi emeklerinizin karşılığını çok aratmadan verir..zorlu bir süreç..türkiyede ki aklına esince hafi ben dr la görüşüyüm, yok tahlil yaptırıyım gibi şansımız olmuyor.. kaliyeli yumuoşlarınız olsun ve yumoşlar kucaklarınızı doldursun...
Ben evımde olmak istiyorum güvenmek istiyorum doktoruma allahıma bıraktım varsa nasıp te olcak canım ama inan kızların anlattıklarını saskınlıkla okuyorum cünkü burdaki durum cokkkkkkkk farklı cokkkkk

Bizden baska yurt disinda yapritan yok galiba canim. Sen be yapiyorsun bugun? Sormayi unuttum kullanacagin igneler belli oldu mu?

Bizden baska yurt disinda yapritan yok galiba canim. Sen be yapiyorsun bugun? Sormayi unuttum kullanacagin igneler belli oldu mu?
Merhaba canım olsun sen ben varız yetmesmi ben evdeyim hava cok soğuk örgü örüyom zaman geciriyom iğnelerim doktor kontrolünden sonra yazcak alcaz hayırlısıyla sen neler yapıyorsun iğne yerlerini ov iyice hissediyonmu geliştiklerini

Canim hic bir sey hissetmiyorum, ama hala kanamam devam ediyor belki ondandir. Yarin kontrolum var , insallah gelismislerdir. Igne tozu da ona gore ayarlanir herhalde.

Canim hic bir sey hissetmiyorum, ama hala kanamam devam ediyor belki ondandir. Yarin kontrolum var , insallah gelismislerdir. Igne tozu da ona gore ayarlanir herhalde.
Canım daha iki gün oldu ama bırazda olsa gelişmişlerdir altıncı yedıncı günü hissedersin zaten kasık bölgende ..... merak etme eğer doktorun bekledığınden az gelişmişlersw dozu yükseltır doktorun sıkma canını herseyın bı caresı var allahın izniyle

Bakalim yarin belli olacak, ignelere verilen tepkim. Bugun ignelerin 3. Gunu. Vurdugum yerler aciyor asagiya dogru egildigimde. Sen de de oyle olmusmuydu?

Bakalim yarin belli olacak, ignelere verilen tepkim. Bugun ignelerin 3. Gunu. Vurdugum yerler aciyor asagiya dogru egildigimde. Sen de de oyle olmusmuydu?
Evet canım o iğne yerlerı bu ay sonuna kadarda acıcak iğneyi vurduktan sonra ov yayılsın ilac bide kaynar suyla yıkanma ılık suyla olurmu bu ay hep ılık suyla .....benım cıldım cok hassas hatta morarmıstı

Evet canım o iğne yerlerı bu ay sonuna kadarda acıcak iğneyi vurduktan sonra ov yayılsın ilac bide kaynar suyla yıkanma ılık suyla olurmu bu ay hep ılık suyla .....benım cıldım cok hassas hatta morarmıstı
Yarında hersey iyi olcak iyi düşünelim olurmu ilk terslikte yıkılmak yok doktor ne derse yaparsın allahın izniyle sorunda cıkmıcak:))

Insallah canim. Klinikten ciktiktan sonra yazarim. Sen gun de kac tane igne yapiyordun? Ve kac gun yaptin da morardi canim ? Cok sukur suan icin ben de morarti olmadi.

Insallah canim. Klinikten ciktiktan sonra yazarim. Sen gun de kac tane igne yapiyordun? Ve kac gun yaptin da morardi canim ? Cok sukur suan icin ben de morarti olmadi.
Canım ben ilk asılamamda 11 tane iğne yaptım yumurtalarım gec gelişti tutmadı adet oldum ve hiç ara vermeden ikinci asılama 6 iğne daha oda tutmadı üçüncüde hiç ara verilmeden baslandı altıda onda göbeğim cok fena oldu ama ilk denemede tecrübesiz dık ya esım vururken baya canımı yakıyodu 11 tane iğne olunca catlatmayla 12 mosmor olmuştu karnım

Canım ben ilk asılamamda 11 tane iğne yaptım yumurtalarım gec gelişti tutmadı adet oldum ve hiç ara vermeden ikinci asılama 6 iğne daha oda tutmadı üçüncüde hiç ara verilmeden baslandı altıda onda göbeğim cok fena oldu ama ilk denemede tecrübesiz dık ya esım vururken baya canımı yakıyodu 11 tane iğne olunca catlatmayla 12 mosmor olmuştu karnım
Seninkide morarcak dıye bişey yok ama hareketli ederken yerlerı sızlıcak

Cektigmiz acilar insallah son bulur canim. Sonu guzel olsun. Dun esime “cocugumuz buyudugunde senin bana hic yardim etmedigini soyleyecegim “ diyorum. O da ben igne ucu gormeye dayanamiyorum diyor. Yarin da bile yaptirtmiyor. Git odada yap bana gosterme diyor

Cektigmiz acilar insallah son bulur canim. Sonu guzel olsun. Dun esime “cocugumuz buyudugunde senin bana hic yardim etmedigini soyleyecegim “ diyorum. O da ben igne ucu gormeye dayanamiyorum diyor. Yarin da bile yaptirtmiyor. Git odada yap bana gosterme diyor
Benımkıde aynı bakma zoraki yapıyo ben kendımd yapamıyom bıde doktor dedı dıye .... ben sigarayı bıraktım o hala fosur fosur içiyo napalım onlar bızım gıbı deiller hissedemiyolar canları saolsun ne edelim canım ya işallah bebişlerımiz olsunda hepsını unuturuz allahın izniyle:)

İnşallah Rabbim sizin de muradınızı verir.
Ben de yurtdışındayım iki sene önce tüp bebek tedavisi ile ilk denemede hamile kaldım.
Ücret olarak daha uygun TR ye göre. Benim ignelerimi sigorta karşılamışti, bedavaya almıştık hep. Bu yönden çok kolaylık oldu. Rabbim bi yerden sıkıntı verirken bi yerden de kolaylık veriyor. Dilerim herkes yavrusuna kavuşur..

İnşallah Rabbim sizin de muradınızı verir.
Ben de yurtdışındayım iki sene önce tüp bebek tedavisi ile ilk denemede hamile kaldım.
Ücret olarak daha uygun TR ye göre. Benim ignelerimi sigorta karşılamışti, bedavaya almıştık hep. Bu yönden çok kolaylık oldu. Rabbim bi yerden sıkıntı verirken bi yerden de kolaylık veriyor. Dilerim herkes yavrusuna kavuşur..
Merhaba hoşgeldın canım allah razı olsun yazdıkların bıze umut oldu galiba şuanda hamilesin bu da tüp bebek yöntemiyle mi yoksa normalmi oldu ilk denemen tutmuş bebişin senınledır işallah allahım onu sana bağıslamıstır:)

Merhaba hoşgeldın canım allah razı olsun yazdıkların bıze umut oldu galiba şuanda hamilesin bu da tüp bebek yöntemiyle mi yoksa normalmi oldu ilk denemen tutmuş bebişin senınledır işallah allahım onu sana bağıslamıstır:)
Allah razı olsun :)
Ben pco hastasıyım.
İlkinde 3 yıl uğraştık. Klomen tedavisi ve aşılamalar negatif sonuç verince tüp bebek yaptırdık.
Oğlum şu an 2 yaşında ve ben de hiç ummadığım bir zamanda hamile kaldığımı öğrendim. Tedavisiz doğal yoldan.
O yüzden her zaman umutlu olmak lazımmış.
Hep derdim ki, sıkıntısız bir şekilde hiç hamile kalamayacağım sanırım derdim..
Ama Allah isterse olurmuş. İnşallah sizler de kısa sürede güzel haberleri verirsiniz :)

Allah razı olsun :)
Ben pco hastasıyım.
İlkinde 3 yıl uğraştık. Klomen tedavisi ve aşılamalar negatif sonuç verince tüp bebek yaptırdık.
Oğlum şu an 2 yaşında ve ben de hiç ummadığım bir zamanda hamile kaldığımı öğrendim. Tedavisiz doğal yoldan.
O yüzden her zaman umutlu olmak lazımmış.
Hep derdim ki, sıkıntısız bir şekilde hiç hamile kalamayacağım sanırım derdim..
Ama Allah isterse olurmuş. İnşallah sizler de kısa sürede güzel haberleri verirsiniz :)
Allahım evlatlarını sana bağıslasın sen bugün bize güzel umutlar verdınya allahımda senın allahtan dıleğin muradın neyse onu versın canım:) arada bızı zıyaret eder ve bize tecrübelerınle yol göstersen sevınırız:)

X