Tüp Bebek Merkezleri Yunus emre dh Teoman Haluk Minsin

Teşekkür ederim daha çok yeni 10 haftaliklar ☺️ ilaçlar 1500 tutmuştu. Hayıt suyu ve prowomen kullanmıştım negatiften sonra. İlk deneme mi olacak ? Şu konuda uyarmak isterim. Şimdi donduruluyor sonra transfer ediyorlar ya devlet iki rapor hakkını elinden alıyor o zaman. Bir transfere iki raporun gidiyor. Allah korusun ilki tutmazsa geriye bir rapor hakkım kalıyor yunus emre beni bu konuda hiç bilgilendirmedi. Hayır rapor hakkım gitmesin dersen cozdurmek için ucretini öde rapor hakkın sende kalsın ki biliyorsun ki en fazla tutan ilaçlar zaten rapor önemli. Ben dedim ücretini ödemek istiyorum raporum gitmesin bunu başında söyleyecektin dediler olmadı yani. Bu konuda da bilgin olsun çünkü yunus emre adam.akilli bilgi vermiyor
İlk deme tatlım benim 1800 falan tuttu bakalm ocagı bekliyorum evet çok fazla bilgi vermediler bişi verdiler okuyun diye okuduk ama orda öyle bişi yazmıyor doktoru zaten hic görmedik. 😏 Anlamadm ama neden ilk transferide dondurup yapıyorlar cok sacma değil mi

İlk deme tatlım benim 1800 falan tuttu bakalm ocagı bekliyorum evet çok fazla bilgi vermediler bişi verdiler okuyun diye okuduk ama orda öyle bişi yazmıyor doktoru zaten hic görmedik. 😏 Anlamadm ama neden ilk transferide dondurup yapıyorlar cok sacma değil mi
Korona sebebi ile dondurduklarini sıra ile transfer ettiklerini söylüyorlardı benim tedavi gördüğüm zaman. Şuan hala herkesinkini donduruyorlar mi bilmiyorum. Aklında olan her soruyu sor çünkü onlar sen sormadan açıklama yapmıyor hiçbir konuda.

Bazen yumurta toplama için kullanılan ilaçlar, yumurtalıkların aşırı uyarılmasına sebep oluyor. Bu yüzden gebelikte sorunla karşılaşmamak için 2 adet dönemi beklenilmesi gerekiyor. Benim taze transferim olacaktı ama bu sebepten beklemek zorunda kalmıştım.

Bazen yumurta toplama için kullanılan ilaçlar, yumurtalıkların aşırı uyarılmasına sebep oluyor. Bu yüzden gebelikte sorunla karşılaşmamak için 2 adet dönemi beklenilmesi gerekiyor. Benim taze transferim olacaktı ama bu sebepten beklemek zorunda kalmıştım.
Salı günü transfer olacak insallah😊 sen ne durumdasın

Peki canım transferden snra nelere dikkat ettin? Özellikle yaptığın yediğin bişi varmı
Umarım güzel haberlerini alırız. Transferden önce avokado yemeye başlamıştım. Her gün yarım yada bir tane yedim. O kadar çok yemişim ki tiksindim biraz şu anda bulantılarım başladı maalesef ağzıma sokamıyorum :))) Avokado rahime iyi geliyormuş. Bebeğin tutunmasına faydası var diye duymuştum. Beta HCG değerimde gayet iyi çıkmıştı yine buna bağlıyorum. Dinlendim fazla iş yapmadım. Stresten uzak durmaya çalıştım. İş yerinden bi kaç gün izin aldım. Kafamı dağıtmak için resim falan yaptım :) sende bişeylerle ilgilenebilirsin. Sonuca kadar beklemek çok zor galiba hayatımın en uzun 10 günüydü :)))

Yaşım 27 canım bir sorun yok 2 yıldır istiyoruz olmayınca denedik benim suan karnımda Bi sızı var anlayamadım snde de olmuşmuydu gerçekten beklemek çok zor insanın aklına binbir türlü şey geliyor 😂
Benimde bir sorunum yoktu. Yaşım 36 sen gençmiş şansın yüksek 😊 tahlilden bi kaç gün öncesinde sızlama batma gibi şeyler oluştu. Bir gün önce de kahverengi minnacık lekelenmem olmuştu. Çok üzüldüm adet olucam sandım ama yerleşme kanamasıymış. Moralini yüksek tut. Ben inanıyorum güzel haberlerini alıcaz.

Benimde bir sorunum yoktu. Yaşım 36 sen gençmiş şansın yüksek 😊 tahlilden bi kaç gün öncesinde sızlama batma gibi şeyler oluştu. Bir gün önce de kahverengi minnacık lekelenmem olmuştu. Çok üzüldüm adet olucam sandım ama yerleşme kanamasıymış. Moralini yüksek tut. Ben inanıyorum güzel haberlerini alıcaz.
İnsallah güzel haber alırım 😁❤️

Arkadaşlar yunus emrede tüp bebek raporu çıkartmak için neler gerekiyor ne kadar sürüyor ve sıra gelmesi gibi bı durumda var sanırım. Ortalama Ne kadar sürede sıra geliyor bilgisi olan var mı? Rapor çıkaran arkadaşlar süreç nasıl bilgi verebilir mi acaba

Arkadaşlar yunus emrede tüp bebek raporu çıkartmak için neler gerekiyor ne kadar sürüyor ve sıra gelmesi gibi bı durumda var sanırım. Ortalama Ne kadar sürede sıra geliyor bilgisi olan var mı? Rapor çıkaran arkadaşlar süreç nasıl bilgi verebilir mi acaba
Şuan ki süreç nasıl işliyor bilmiyorum. 1 yıl önce yaptırmıştım. Sizden bazı evraklar isteniyor ve bazı testler. Heyete girip onay alıyorsunuz tıp fakültesine giderek rapor çıkartıyorsunuz rapor tıpta birkaç güne çıkıyor

Çok teşekkür ediyorum.peki bu testler için adeti bekliyor muyuz yine.adetin 3. Günü olan testler mi yapılıyor. Fsh lh TSH prolaktin vs. Gibi
Şuan ki süreç nasıl işliyor bilmiyorum. 1 yıl önce yaptırmıştım. Sizden bazı evraklar isteniyor ve bazı testler. Heyete girip onay alıyorsunuz tıp fakültesine giderek rapor çıkartıyorsunuz rapor tıpta birkaç güne çıkıyor

Çok teşekkür ediyorum.peki bu testler için adeti bekliyor muyuz yine.adetin 3. Günü olan testler mi yapılıyor. Fsh lh TSH prolaktin vs. Gibi
Ben adetli değildim bu testleri yaptırdığımda. İdrar tahlili , toksoplazma, Eliza testleri falan yapılıyor.

Sorun ilgi alaka değil hanımefendi sorun ne biliyormusunuz ilk kez gitmişiz eşimin sprem testimi önümüze atıp sen yaşamıyorsun bu ne demesi yoksa bana ilgi göstersin demiyorum ben kocam değil babam değil banane onun ilgisinden. Ne güzel siz memnunsanız bence başka doktora giderseniz aradaki farklı anlarsınız tıp’ı deneyin derim orası da kalabalık ama yunusemre kadar değil bir de oradaki hemşireler falan çok Güler yüzlü
Merhaba nasılsınız ne yaptınız sonucunuz nedir? İnşaallah bebekleriniz olmuştur. Tedaviye nerde ve nasıl devam ettiniz.

X