Yumusak Ayaklar icin///Vazelin , Aspirin

arkadaşlar ben ayaklarımdaki çatlama veya sertleşmeler için soğuk algınlığımızda vücudumuza sürdüğümüz VİCKS den sürüyorum ve ayağıma çorap giyip yatıyorum derin çatlakta bir kaç gün tekrarlamak gerekiyor süpeeeer bir çözüm lütfen deneyin.

Kızlar ayaklarımın her ikisinin baş parmaklarının tırnağı bir garip. Her ikisininde bir kısmı ettinden ayrı uzuyor. Yani ete yapışık değil. Doktora gittim mantardır diye, doktor mantar değil tırnak ölmesi dedi. Babamda mantar olabilir dite mantar hapı yazdırdı bana. 1 aydır kullanıyorum daha hiç bir etkisini görmedim. Açıkcası tırnaklarımın bu görüntüsüne canım sıkılıyor. Birde bi tırnak cilası var onu kullanıyorum. Eğer mantar değilde tırnak ölmesiyse hiç geçmez mi kızlar senağlama

öyle ezbere ilaç kullanmamalısın, ya daha kötü yaparsa. muhakkak bir doktora göstermelisin bence.

benimde serçe parmağımda var aynı sorun hiç doktora gitmedim çünkü iyileşiceğine umudum yok :KK43:

kızlar cila tedavisi nasıl anlamadım bildiğimiz ojelerin üzerine sürülen cila değilmi bu!ama oje normalde zararlı tırnakları sarartıyo cilada bi nevi oje sayılır zararı yokmu beni aydınlatırmısınız(benim tırnak yapımda bozuk kendimi bildim bileli tırnağımın bir kenarı etin içinde bir kenarı dışında

canim , cila dedikleri olay mantarli tirna^klarda uygulanan birsey ilk önce tirnagi törpülüyorsun sonrada ilacli ciladan sürüyorsun bu cila seffaf fakat ilacli. yanliz bu cila yönetimi mantarli tirnaklarda kullaniyor hani tirnaklar kalinlasir neredeyse 1 cm kalinligina ulasir ve sarilasir öyle bi mantar hastaliginda kullaniliyor senin durumunda ise yaramaz.
cildiyeciye git bence ayrica mutlaka hergün düzenli demir kullanmani tavsiye ederim zaten kadinlarin genel olarak demir eksilikligi vardir hemde demir tirnak ve saclari besliyor

kızlar ya bnım de ayak parmaklarımın ustünde küçük yuvarlak top gibi nasırlar var 2 gundur siğil nasır ilacı var onu soruyorum ama geccek mı bılmıyorum:KK43:Açık ayakkabı giymekten nefret eder hale geldım valla:KK43:(

X