Yumusacik Eller Ve Ayaklar Icin Yogurt Kürü

elizab@

pımpığın annesi
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
301
4
Ellerinizi ilik sutun icinde 5-10 dakika tutun ya da yatmadan once yogurt surun.Kurumasini bekleyin, mumkunse sabah kadar yikamayin. (Yumusatmak ve nemlendirmek icin)
Ilik su doldurdugunuz legene iki poset yesil cay atin.Demini saldiktan sonra yarim litre sut eleyin.Ayaklarinizi yarim saat icinde bekletin.
Bu tarifleri gazetede okudum, cok pratik geldi. Uygulan var mi daha once? Ben bu gece hemen deneyecegim.

Hanimlar ayrica eger tirnaklariniz kiriliyorsa zeytinyagina limon suyu ekleyip ellerinizi bir sure icinde bekletmeniz onerilmis gazetede....Bu da oldukca pratik geldi,simdilik boyle bi sorunum yok ama ilerde olursa deneyecegim.

el için olan makul.. yani ılık sütte bekletip yogurt surmek.. ama sabaha kadar yıkamadan duramam heralde her yer yogurt olmasın sonra:roflol:
ama ayak için walla ne bilim yarım litre süt ayy yazık yaww:1rolleyes: peki bunlar nekadar sürede bir yapılcakmış.. haftalık,aylık:uhm:

el için olan makul.. yani ılık sütte bekletip yogurt surmek.. ama sabaha kadar yıkamadan duramam heralde her yer yogurt olmasın sonra:roflol:
ama ayak için walla ne bilim yarım litre süt ayy yazık yaww:1rolleyes: peki bunlar nekadar sürede bir yapılcakmış.. haftalık,aylık:uhm:

Ne kadar surede bir yapilacagi yazmiyordu gazetede, ama bence haftada bir ya da sertlestikce yapilabilir, herkesin cildi farkli, kiminin haftada bir ihtiyaci olur, kiminin 2 haftada bir.........Bu arada sut bana da once fazla geldi ama alinan kremleri pedikure gidilen paralari dusununce fazla degil, nimet oldugu icin diyosan o ayri tabi....

aslında haklısın ürünlere verilen paranın yanında bu fazla bişey olmuyorsırnaşık şey
denerim.. yumuşacık olalım:sm_cool: saola.s.

X