Tüp bebek hastane secerken dikkat edilecekler tavsiye verir misiniz

Devlet hastanesinde yumurta dondurmak için illa amh 1 altında mı olması gerekiyor. Kistim var yumurta sayımı düşürmeye devam ediyorsa 1 1 in altına düşmesini mi bekletecekler? Deneyimi olan var mı devlette ücretsiz mi oluyor

Devletten bugün raporumu aldım. AMH’nin illa 1’in altında olmasına gerek yok. Eğer ailede erken menepoz öyküsü ya da sizin bazı sağlık engelleriniz varsa işlem yapıyorlar ama tamamen ücretsiz değil. İlaçları kendiniz temin ediyorusunuz o da 20-30bin civarı ya da ihtiyaca göre daha üstü diye bilgi almıştım. Henüz işlem yaptırmadım sadece rapor aldım özel kliniklerden de bilgi alıp ilerleyeceğim

Merhaba hanımlar, ben bekarım 30 yasımdayım. Tesaduf eseri rezervlerimin düşük olduğunu öğrendim.doktorum çok zamanın yok tedaviye başla 1 ay içinde Yumurtalarını dondur dedi. Ben bu konu hakkında birşey bilmiyorum. Sanırım laboratuvarına, yumurtanın saklandığı yere dikkat etmek gerekiyormuş. İnternette övülen bir doktor var ama adam hastanede çalışmıyor kliniği var . Hani klinik hastane farkı çok mu önemli? psikolojim çok bozuk kızlar lütfen tecrubelerinize dayanarak bana tavsiye verin acil doktor bulmam gerekiyor

bi de bana hep 65bin yumurta dondurma için ilaçlar size ait dediler normal mi fiyat ilaçlar 40 bin tutar dedi biri
Merhabalar. Ben iki kere dondurma işlemi yaptırdım. Bu sıkıntıyı öğrenmek, kabullenmek başlı başına insanı yaşlandıran gerçekten yıpratan zor bir süreç. Yaşamayan asla bilemez. Sizi çok iyi anlıyorum. Kabullendikten sonra devlette ve özelde farklı doktorlara başvurup lütfen süreci iyi öğrenin. İçinize sinen bir kurumda da işleminizi yaptırın. İçinize sinmesi, güvenmeniz çok önemli. Birkaç aydan bir şey olmaz yeter ki hem durumunuzu kabullenin hem İçinize sinen bir yer bulun. Kafanıza takılan bir şey olursa bana da sorabilirsiniz. Tecrübelerime göre yardımcı olmaya çalışırım. Buarada elinizden geleni yapın sadece gerisini, geleceği çok düşünmeyin. Tedbir sizden takdir Allah'tan. Amh düşük, kaç işlem yaptirmalıyım ya da alinanlar ilerde tutar mı vs soruları olabilir. Bunlar sizi yoruyordur :KK43: Olacaksa dondurduğunuz bir yumurtadan da evladınız olur, olmayacaksa onlarca yumurta olsa da olmaz. Umarım işleriniz kolaylaşır, hakkınızda hayırlısı olur.

Merhaba hanımlar, ben bekarım 30 yasımdayım. Tesaduf eseri rezervlerimin düşük olduğunu öğrendim.doktorum çok zamanın yok tedaviye başla 1 ay içinde Yumurtalarını dondur dedi. Ben bu konu hakkında birşey bilmiyorum. Sanırım laboratuvarına, yumurtanın saklandığı yere dikkat etmek gerekiyormuş. İnternette övülen bir doktor var ama adam hastanede çalışmıyor kliniği var . Hani klinik hastane farkı çok mu önemli? psikolojim çok bozuk kızlar lütfen tecrubelerinize dayanarak bana tavsiye verin acil doktor bulmam gerekiyor

bi de bana hep 65bin yumurta dondurma için ilaçlar size ait dediler normal mi fiyat ilaçlar 40 bin tutar dedi biri
Bekar hasta olarakta yumurta dondurma işlemi yapabiliyorsunuz. Memorial Şişliyi öneririm. Gidin görüşün bence. İlaçlar gerçekten pahalı. Telefon ile arayıp fiyatlar ile de ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

X