yumurta diyetine başlamayı düşünüyorum yarın eşlik edecek var mı :)

uzgunanneee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
47
9
hep dieyete girip başaramadım kilo 8 verdiysem 12 geri aldım bu sefer bunu denicem çok verdiriyormuş yine iradesiz olurum diye korkmuyo değilim ama bu son eğer buda olmazsa başaramazsam mide küçültme ameliyatı olacağım en sonunda çünkü kalın bacaklar kollar ve göbekle birşey yakışmıyor henüz 25 yaşındayken hele :KK43: bana eşilk etmek isteyen bacılarım varsa hergün burada toplaşalım :)

Sürekli böyle diyetler deniyorsanız yoyo etkisiyle verdiğinizden fazlasını alıyorsunuzdur. Dengeli dağılan, ne bileyim bi Akdeniz beslenmesi vs mesela denediniz mi?

onlar nasıl oluyor ilk defa duydum :)
Screenshot_2023-05-08-13-31-36-65_271fb9816238681ad020e32138344842.jpg

Mesela. Balık, olabildiğince zeytinyağlı yemekler. Bu tabii 1500 kalorilik bi beslenme programı ama kilonuza ve vermek istediğiniz kiloya göre düzenlenebilir. Siz böyle günde 100 kalori aldıkça vücut kendini savunmaya alıyor, verdiğiniz kiloları çatır çutur geri aldırıyor sonra.

Eki Görüntüle 3417705
Mesela. Balık, olabildiğince zeytinyağlı yemekler. Bu tabii 1500 kalorilik bi beslenme programı ama kilonuza ve vermek istediğiniz kiloya göre düzenlenebilir. Siz böyle günde 100 kalori aldıkça vücut kendini savunmaya alıyor, verdiğiniz kiloları çatır çutur geri aldırıyor sonra.
teşekkür ederim biraz buna bakayım o halde :)

bu hangi uygulama :)
Örnek bu arada, ben uygulamada kendime en yakın bunu görmüştüm, diğerleri karbonhidratı çok azaltıyordu falan o kadarına hazır değildim :KK70: ama daha farklı beslenme türleri de var, kendinize uygun olanı bulup ilerleyin bence günde 2 yumurtayla hayat geçmez

hep dieyete girip başaramadım kilo 8 verdiysem 12 geri aldım bu sefer bunu denicem çok verdiriyormuş yine iradesiz olurum diye korkmuyo değilim ama bu son eğer buda olmazsa başaramazsam mide küçültme ameliyatı olacağım en sonunda çünkü kalın bacaklar kollar ve göbekle birşey yakışmıyor henüz 25 yaşındayken hele :KK43: bana eşilk etmek isteyen bacılarım varsa hergün burada toplaşalım :)
Başladınızmı nasılsın gidiyoe

X