yorumsuz....

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.404
69.780
Burada son konu açışımdır..... Gereksiz alınganlıklardan sıkıldım

$198440_443662972339250_393073655_n.jpg

kazen mesajını beğendim ama Türkiyede yargının bugün yaptığı şeyi anlatan karikatürü.

Sıkılmanı ,yılgınlığını beğenmedim.
Ne olacak yani iktidarı sırf ona oy verenler alınmasın üzülmesin diye eleştiremeyecek miyiz.
Gerçi iktidarı her koruyan ben onlara oy vermedim diyor,sadece bu forumda değil heryerde ,kim verdi bunlara oyları o da muamma.
Ya insanlar gerçekten yaptığı şeyi baskı altında yapıyorlar ,ya utanıyorlar ,ya da ben ysk ya güvenimi yitirmekte ve seçim sonuçlarına inanmamakta çok haklıyım.

Efendiler !

Hükümet memlekette yasayı hakim kılmak ve adaleti dağıtmakla yükümlüdür.

Bu açıdan adalet işi çok önemlidir.

Adliye siyasetimizde izlenecek yol, adaleti, halkı yormadan, süratle, uygun ve emniyetli birşekilde dağıtmalıdır.

Hedeflediğimiz tam bağımsızlık kavramı içinde, adalet bağımsızlığımızın da yer alması doğaldır.

Mustafa Kemal Atatürk

"Millet tarafından, millet adına, devleti idareye yetkili kılınanlar için; gerektiği zaman, millete hesap vermek mecburiyeti, laubalilik ve keyfi hareketle uzlaşmaz." 1930 Mustafa Kemal Atatürk

Takip edilen amaçlar, hiçbir zaman kişisel olmamalıdır. 1938 Mustafa Kemal Atatürk

"Bir saat adaletle hükmetmek, bir sene ibadet etmekten daha hayırlıdır." Hz. Muhammed

Kazen abi, bizi dinleyip gündem başlığı açmışsın, gözlerime inanamıyorum. sinirlenmişsin belli

haberleri aç ve sevgi sözcüklerini :KK23: evrene ilet sakinleşeceksin. tecrübeyle sabit:KK14:

Son düzenleme:
Valla alakasız olacak ama bişey sormak istiyorum.

Cevabı gercekten bilmiyorum

Kazen sayfa yoneticisi oluyo galiba, bay mı bayan mı ?

Baskalarinin dusuncelerine tahammul edemeyip alinganlik yapanlar daima var ve var olacak...Muhalif birileri mutlaka cikacaktir ve sirf bu boyle oldugu icin asla dusuncelerimi dile getirmekten vazgecmedim.sizde yapmayin...

X