Yorum yaparsanız sevinirim

çalışmalısın canımın içi gerçi ben çalışıyorum hala yok

Bende en iyi ve en garanti yatırımın altın olduğunu düşünüyorum param olduk ça küçük altın veya cumhuriyet altını alırım.Kapalı çarşıda altını toptan olarak satan dükkanlar var ama perakende satışta yapıyorlar.Mesela normal kuyumcularda altının gramı 62 ytl ise dediğim bahsettiğim dükkanlar dan 58 ytl felan alınabiliyor.

peki altında küçük altınmı cumhuriyetmi ata liramı hangisi daha ii????

Arkadaşlar ben bu yatırım işlemlerinden pek anlamıyorum.Ama paramıda biryerlerde değerlendirmek istiyorum.Fazla değil 2000 YTL falan param var.Bana bu parayı değerlendirmek adına birkaç tüyo verirmisiniz???

canım merhaba benim yatırımarımın geneli b likit fonda değerlendiriyorum hem istediğim zaman bozdura biliyorum hemde gecelik işliyor artı riski yok ama ama riski seversen a likit al ben bu aralar borsayı -altnı-doları pek temkinli görmüyorum ben biraz işimi sağlama almayı severim sevgilerle

arkadaşım hiç altınını bozdurma bence
döviz ve borsa şu an riskli ama altın daha iyi
benim fikrim sadece

Çeyrek altın 56 ytl iken 1 ayda 65 ytl ye çıktı..
Ata lirası tam altına eşdeğerde,ancak tam altından biraz daha pahallı..
Yatırım amaçlı Ata lirasını ben daha makul görüyorum..Yatırım amaçlı çeyrek,yarım ya da tam altın alıcaksanız kulpsuz olanlarını tercih edin..

niçin kulpsuz ?darbhaneden mi alalım

bence parani altina cevir canim.hic bir zararada ugramazsin.borsa falan onlara pek güvenmiyorum ben acikcasi.birde güvenilir bankadan kasa yaptir kendine.hirsizlara karsi bir tedbir almis olursun.bak bu yil mesela altin tavan yapti.........

bencede en güvenilir yatırım altın derim kesinlikle akıllı olun bayanlar dövizle falan ugrasmayın altın bin bin artıyorken dövüzler kuruş kurş yada yüzyüz artıyor birde ekonomistlerin önerdiği çalışan hesap diye bir sey var bankalrda onuda düşünebilirsiniz karlı diyorlar ve faizsiz kesinlikle faiiz yemenizi tavsiye etmem kazandığınızı sandığınız paranın kat ve katı cıkıyo sizden faiz haramdır aldanmayın onun içinde diyorum kii altından şaşmayın....

en iyi yatırım altın arkadaşlar ben sürekli altına yaparım yatırımımı ve iyi kazanıyorum.çeyrek altın eski alıyorum mesela 2 sene önce aldım 33 ytl ydi.hala duruyorlar.muhteşem kazandrdı.tabii yaptığın çeyreği unutacaksın.altın bu ülkede en iyi kazanç getiren yatırım.tabii tutupta boynuna zincir yada koluna bileklik yaparsan aldığın anda zarar edersin.düz bilezik yada çeyreğe yapın yatırımınızı.benden tavsiye.

X