Yoğurt soda limon kürü kullananlar

Bugün nette dolaşırken bu kür karşıma çıktı yoğurt limon soda gece yatmadan önce yapılıyormuş kullanan faydasını gören varmı acaba kızlar 3 yemek kaşığı yoğurt yarım limon 1 adet sade soda ayran kıvamı oluyor sanırım 🤔
Gerçekten faydasını görünüyorsun.
Hem yoğurt kürünü hem de yeşil çay limon maden suyu olarak bir de çay yapıp içiyordum gerçekten inanılmaz işe yarıyor ama tabi hem bunları yapayım hem her gün mantı börek pasta yiyeyim dersen hiç etkisi olmuyor 🥱

ohhh ohhh iyii ben aslında veremiyordum çok zor veriyordum bırakmıştım neyse ben 2 hafta önce
ağır bi enfeksiyon geçirdimm ama hastanelik oldumm afedersin idsrar desen edemiyorsun sürekli acı
o 3 gün de ben ağır geçirdiğim günlerde 3 günde 3 kilo vermişim 1 ay böyle hasta geçirseydim allah bilirr
kaç kilo olurdum çok kötü allah kimseye yaşatmasın
ama sonra gaza geldim dedim vermişken devam ediyim dedim
Çok geçmiş olsun canım hastane işi zor rabbim kimseyi düşürmesin gaza gelmişken devam et tabiki irade kuvveti versin rabbim hepimize inşallah 🤲💓

• Beğen
Reactions: Jou
Çok geçmiş olsun canım hastane işi zor rabbim kimseyi düşürmesin gaza gelmişken devam et tabiki irade kuvveti versin rabbim hepimize inşallah 🤲💓
amiin hepimiz inşallahh çocuk ta düşünüyorum belki zayıflarken hamile kalırım deniyoruz öyle
zaten çok diyet yapmıyorum az az yiyorum hep ne makarna ne pilav nede açma şeyler yemiyorum
pilav zaten çok severimde aşırı derece ama kaçmıyoya sonuçta pilav yeriz bigün :KK70:

Gerçekten faydasını görünüyorsun.
Hem yoğurt kürünü hem de yeşil çay limon maden suyu olarak bir de çay yapıp içiyordum gerçekten inanılmaz işe yarıyor ama tabi hem bunları yapayım hem her gün mantı börek pasta yiyeyim dersen hiç etkisi olmuyor 🥱
Çok doğru evet yemeye dikkat edilmezse hiçbir şey fayda etmiyor birazda spor tamamdır 😊

amiin hepimiz inşallahh çocuk ta düşünüyorum belki zayıflarken hamile kalırım deniyoruz öyle
zaten çok diyet yapmıyorum az az yiyorum hep ne makarna ne pilav nede açma şeyler yemiyorum
pilav zaten çok severimde aşırı derece ama kaçmıyoya sonuçta pilav yeriz bigün :KK70:
İnşallah rabbim tez zamanda nasip etsin canım niyetini kabul etsin inşallah hayırlısıyla meleğine kavuşursun inşallah🤲💐

• Muhteşem
bende 24 yaşında evlendimm 25 yaşında anne olmaya karar verdimm ama şuan 27 yim mesela hala uğraşıyorum tedavilerde bile işe yaramadıı hiçbirşeyimiz yokken bile
hiçbirşeyimiz yokken bile olmaması çok garip geliyorr 😒
İnşallah birgün olacak biraz sabır gerekiyor sanırım rabbim tez zamanda isteyen herkese tedaviye gerek kalmadan sevindirsin inşallah 🤲💐

• Muhteşem
X