Yoğun adet kanamasi ?

9184

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2018
359
259
Merhabalar,
30larin başındayım. Yıllardır adet kanamalarım uzun ve aşırı yogun.
İlk bir haftaya yakın leke sonra 3 gün aşırı kan kaybettiğim hasta bezi kullandığım adet dönemlerim oluyor.
Böyle aşırı kanamasi olup koca pıhtılar gelen dönemleriniz oluyor mu acaba kansız kalıyorum surekli. Yıllardır kaç Dr gittim vajinal ultrasonda hiçbir zaman bir şey görülmedi.
Başına gelen, buna benzer duyum alan oldu mu acaba. Dkh kullanamıyorum, agri kesiciyle azalt dedi Dr ama o da çok işe yaramıyor

Benim de öyleydi, ferritinim 1in üzerine çıkamazdı çok kötü haldeydim soğan suyu kürü yapıp biraz azalttım ardından sonra biontech aşısından sonra baya bi azaldı, halalarımın da böyle olduğu için genetik demişlerdi bana malesef bi çözüm yokmuş. Pcos falan var mı sizde ?

Benim de öyleydi, ferritinim 1in üzerine çıkamazdı çok kötü haldeydim soğan suyu kürü yapıp biraz azalttım ardından sonra biontech aşısından sonra baya bi azaldı, halalarımın da böyle olduğu için genetik demişlerdi bana malesef bi çözüm yokmuş. Pcos falan var mı sizde ?
Hayır hicbir sey gorulmedi. Annem benim de öyleydi diyor ama bu kdr olabileceğine anlam veremiyorum. En son Dr histeroskopiyle bakalım dedi ama sanmıyorum yaptirabilcegimi. Sizin histeroskopi yapıldı mi

Merhabalar,
30larin başındayım. Yıllardır adet kanamalarım uzun ve aşırı yogun.
İlk bir haftaya yakın leke sonra 3 gün aşırı kan kaybettiğim hasta bezi kullandığım adet dönemlerim oluyor.
Böyle aşırı kanamasi olup koca pıhtılar gelen dönemleriniz oluyor mu acaba kansız kalıyorum surekli. Yıllardır kaç Dr gittim vajinal ultrasonda hiçbir zaman bir şey görülmedi.
Başına gelen, buna benzer duyum alan oldu mu acaba. Dkh kullanamıyorum, agri kesiciyle azalt dedi Dr ama o da çok işe yaramıyor
merhaba, tiroidi misiniz? tiroid hastalarında yoğun kanamalar olabiliyor.

benimde aynı şikayetlerim vardı;mirena(hormonlu spiral) taktırdım kurtuldum. dünyada benim gibi regl olan var mıdır diye düşünüyordum hep. emin ol çok rahatlık.Dünya varmış dedim;o derece yani

Benimde geçen sefer kocaman bi pıhtı geldi. İlk defa böyle büyük bir pıhtı gördüm ve korktum yalan yok.

X