Yırtılan pantolonlar

ohmy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
1.527
3.896
Herkese merhabalar,

Bir şey danışmak istiyorum, belki aynı dertten muzdarip başka hanımlar/beyler vardır. Eşimin kot pantolonlari bacak arası kısmından çürüyüp yirtiliyor orta dikiş kısmının sınırından. Bir pantolon en fazla 3 ay dayanıyor. İçine yama koyup dikiyorum ama acaba bunun önüne geçmenin, yırtılmayi engellemenin bir yolu var mıdır? Eşim daha zayifken de böyle oluyordu, terlemeyle ve bacak yapısıyla alakalı sanırım. Ucuz ve pahalı, bir çok marka kot denedik, göze çarpar bir fark olmadı

p.s. umarım konuyu doğru yere açmışımdir.

İlk defa böyle bisi duydum. Heleki kotlar sittin sene giyiliyor neredeyse 😀

Aşırı sürtünme ile kotlar aşınır ancak diye dusunuyorum. Durduk yere cok zor

Bende ve kardeşimde de aynı sorun var. Iç bacak kısmımız çok şisko o yüzden. Ben 45 kilo iken de bu böyleydi. Çözümü yok. Çözümü az kot alıp çok para vermeyerek eskidikçe yenisini almak olarak bulduk. Kardeşim erkek bu arada o hep lcwdan alır. Bana da colinsin pantolonları oluyo ordan alıyorum.

İlk defa böyle bisi duydum. Heleki kotlar sittin sene giyiliyor neredeyse 😀

Aşırı sürtünme ile kotlar aşınır ancak diye dusunuyorum. Durduk yere cok zor
Çok zor kardeeeş 🤣🤣 Eşiminkiler 10 yıllıklar bile ilk günkü gibi ama benimkiler. 🤣🤣 maks 3 ay

Herkese merhabalar,

Bir şey danışmak istiyorum, belki aynı dertten muzdarip başka hanımlar/beyler vardır. Eşimin kot pantolonlari bacak arası kısmından çürüyüp yirtiliyor orta dikiş kısmının sınırından. Bir pantolon en fazla 3 ay dayanıyor. İçine yama koyup dikiyorum ama acaba bunun önüne geçmenin, yırtılmayi engellemenin bir yolu var mıdır? Eşim daha zayifken de böyle oluyordu, terlemeyle ve bacak yapısıyla alakalı sanırım. Ucuz ve pahalı, bir çok marka kot denedik, göze çarpar bir fark olmadı

p.s. umarım konuyu doğru yere açmışımdir.
Bizde de var o sorun. Canım pantolonlar çöp 🤦

Bacakları birbirine sürterek yürüyordur. Benimde çok olur kotlarımın, pantolanlarımın hepsinin bacak arası aşınır. Etek giydiğimde birbirine sürmekten bacaklarım tahriş olur.
Ucuz pantolona yönelin sık sık değiştirebilsin. Bende sürekli uygun zincirlerden alıyorum mesela.

herkese teşekkürler :) ön alıcı bir çözüm yok demek ki, ucuzlara devam

X