YİNE YENIDEN BİZ

Beni çocuk olsun hatta ikiz olsun diye darlayan adam gitti ben sorguluyorum çocuk olsa mı acaba diyen biri geldi. Bambaşka biri var artık karşımda öyle hissediyorum.
hmm niye böyle oldu birden
hayırlısı olsun hakkında
sen anne olmak istiyor musun

hmm niye böyle oldu birden
hayırlısı olsun hakkında
sen anne olmak istiyor musun
Uzun zamandır iş sıkıntıları var. 8 aydır evde. Maddi sıkıntısı yok ama evde oturuyor. Bir iş kuracak yine uzamış bir ay daha resmî işler varmış canı sıkkındı. Birde boşanmak üzere olan bir arkadaşı ev bulana kadar yanında kalıyor. Ondanda baya etkilenmiş bence adam 180 derece döndü. Dün görüştük tatlıya bağladık eve geldim kadın olarak bi msj bekliyoruz vardın mı falan filan. Neden yazmadın deyince sen yazsaydın ben geldim diye işte sıkıntılarım var falan moduna girdi. Anlattım sana anlamıyorsun dedi Öyle bitti konuşma.

Dün görüştük tatlıya bağladık eve geldim kadın olarak bi msj bekliyoruz vardın mı falan filan. Neden yazmadın deyince sen yazsaydın ben geldim diye işte sıkıntılarım var falan moduna girdi. Anlattım sana anlamıyorsun dedi Öyle bitti konuşma.
destek alsın olmadı

Aaaa :skandal: zemheri yazisinida sil yakalanma ihtimallerini tamamen kaldır olmadi :KK53: bende korkuyorum bir tanıdık gelecek tanıyacaklar diye meslek şu bu sorunca cevap vermiyorum :olamaz:
500bin üyenin içinde oradaki yazıdan bulamaz diye umuyorum. Samimi olduğum insanlar vardı onları kaybetmemek için bir işaret olsun diye koydum zemheri yazısını, ki ona rağmen çoğu farketmiyor.
Hareketler kolay gibi görünüyor ama zorluyor o_O spor bana yaramıyor kızlar ya kilo verme konusunda yürüyüş leslie yapıyorum diyetle birlikte hiç mı etki etmez . Ağırlıklı spor falan mı yapmam gerek acaba? Hiçte sevmem :spor: ip atlayım diyorum en azindan çok incelen falanfilanlar varmış ne diyorsunuz?
Yürüyüş en güzel ve devamlılığı korunabilir spordur. Sporda devamlılık önemlidir. Sarkmaları engellemek için diyet esnasında ak bileğinden boynuna kdar sıkılaştırıcı kullanmak çok önemli
Selam kızlar. Valla özlemişim. Dün gördüm yazacaktım canım çok sıkkındı. Sevgilimle limoniyiz. Hatta ayrıldık galiba. Adam çok değişti. Evlenelim çocuğumuz olsun seninle kızımız olsun diyen adam (43 yaşında) ben şimdi bu isteğimi sorguluyorum. Bu yaştan sonra aramızda çok yaş farkı olur çocukla dedi. Kendi ilk evliliğinden bir çocuğu var nasılsa. Ne ayrılıyor. Ne devam gibi.
Biz sana dedik bu adamdan cacık olmaz diye, yan çizmeye başlamış. Kendi iyiliğin için bırak bunu evlat sahibi olabileceğin sana değer verecek az da olsa pohpohlayacak özen göstrecek birini bekle. Evlenmeden böyle kaçak dövüşen adamdan aile sorumluluğu alacak baba çıkmayacağı kesin.

Bu adamla vakit kaybederken anneliği kaçıracaksın, değer görmeyi kaçıracaksın. Sal ipini gitsin. Nöbet çıkışı meselesini ben unutamadım daha sen nasıl sabredşyorsun bu kadar değersiz olmaya. Bu adamla mutsuz olacağına yalnız ol daha iyi

Selam kızlar. Valla özlemişim. Dün gördüm yazacaktım canım çok sıkkındı. Sevgilimle limoniyiz. Hatta ayrıldık galiba. Adam çok değişti. Evlenelim çocuğumuz olsun seninle kızımız olsun diyen adam (43 yaşında) ben şimdi bu isteğimi sorguluyorum. Bu yaştan sonra aramızda çok yaş farkı olur çocukla dedi. Kendi ilk evliliğinden bir çocuğu var nasılsa. Ne ayrılıyor. Ne devam gibi.
Aile olası yok bu adamın seninle, çocuğuna bakıcı arıyor. Senden iyisi de bulunmaz bu saatten sonra.

ZemheriPoyraz ZemheriPoyraz canım nasılsın? Seni çok özledim vallahi sanki reelde arkadaşım gibi hissediyorum 😂 eşine sağlık diliyorum diyetle halledersiniz.
O Osirius canım nasıl oldun? Merak içindeyim. Sen neler yapıyorsun? Çocuklar nasıl?
İyiyim canım, parislikediden bu gün haber almadım, bekliyorum. Ben iyiyim şükür, ben de sizleri özledim, aynı sıcaklığı ben de hissediyorum inan

Uzun zamandır iş sıkıntıları var. 8 aydır evde. Maddi sıkıntısı yok ama evde oturuyor. Bir iş kuracak yine uzamış bir ay daha resmî işler varmış canı sıkkındı. Birde boşanmak üzere olan bir arkadaşı ev bulana kadar yanında kalıyor. Ondanda baya etkilenmiş bence adam 180 derece döndü. Dün görüştük tatlıya bağladık eve geldim kadın olarak bi msj bekliyoruz vardın mı falan filan. Neden yazmadın deyince sen yazsaydın ben geldim diye işte sıkıntılarım var falan moduna girdi. Anlattım sana anlamıyorsun dedi Öyle bitti konuşma.
Hay senin sıkıntına deseydin 😡 sevgili insanın dert ortağı, melhemi, odak değiştiricisidir. Evde oturduğu yerden işin uzamasına dertlenmenin nesi seni arayıp sormasına engel. Boşanan arkadaşı ona neden boşandığını hatırlatmış yusuf yusuf moduna geçmiş seninki. Beklediğin adama dönüşmeyecek bu, boşa çabalıyorsun, yazık sana, yıllarını boşa harcama artık
destek alsın olmadı
Destek alsa da uzakta alsın artık. Bu kız kimsenin melhemi olmak zorunda değil. Oyalıyor oynuyor, sevgi ihtiyacını köreltiyor. İlişkiyi sakıza çeviriyor. 33 yaşında bu kız artık, aile olup evlat sahibi olmak istiyor. Adamın tuzu kuru, babalığı tatmış loverın istekleri beklentileri umurunda değil ki

Destek alsa da uzakta alsın artık. Bu kız kimsenin melhemi olmak zorunda değil. Oyalıyor oynuyor, sevgi ihtiyacını köreltiyor. İlişkiyi sakıza çeviriyor. 33 yaşında bu kız artık, aile olup evlat sahibi olmak istiyor. Adamın tuzu kuru, babalığı tatmış loverın istekleri beklentileri umurunda değil ki
Dogru haklisin

Selam kizlar. Şükür iyiyim bugün ancak gözlerim açıldı,bu sefer yere serdi bu hastalik narin fucudumu:KK70::KK8:

X