Yine niyet ettim kilolarımı vermeye 💜

Lupetta

🍒🍒🍒
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
5.700
10.135
Merhaba günlüğümmm. 5.5 aylık anneyim. Sağlıklı beslenerek kilo verme sürecimi başlatıyorummm 🤗 Doğum ve önceki kilolarıma bu sefer veda edeceğim inşallah 💜

Yarın tartılıp yazıyorum 🙋🏻‍♀️

Ben de 7 aylık anneyim yediklerime dikkat edersem azcık sütüm var o da gider diye endişeliyim ama zaten tombiktim iyice doğum sonrası 10 kilom da eklendi tombalak geziyorum. Sütümüz gitmeden yapacağımız bir diyette bana da fikir verirsen sevinirim:KK54:

Bebeklerinizi sağlıkla büyütün, maşallah...🧿🤲

Sağlıklı beslenin kızlar, hepsi bu... 😉

Rafine şekerden, kötü karbonhidratlardan uzak durun.

Bunların yerine günde 2-3 porsiyon meyve yiyin ve bulgur, kara buğday, yulaf, basmati pirinç tüketin. Suyunuzu bol bol için, süte olumsuz etkisi olmayan yeşillikler, salatalar yiyin. Bitkisel ve hayvansal proteinleri ihmal etmeyin. 20 dk kadar da kardiyo egzersizi, oldu bitti..Hem sağlıklı kalın hem de fazlalıklarınizdan kurtulun. 😉💪

Son düzenleme:
Ben de 7 aylık anneyim yediklerime dikkat edersem azcık sütüm var o da gider diye endişeliyim ama zaten tombiktim iyice doğum sonrası 10 kilom da eklendi tombalak geziyorum. Sütümüz gitmeden yapacağımız bir diyette bana da fikir verirsen sevinirim:KK54:

Benim de sütüm az :KK43: ama inan sağlıklı beslenmiyorum da. Bu diyetle hem sağlıklı beslenmeye başlayacağım hem kilo vereceğim 💘 İçinde süt arttırıcı gıdalar da olacak her gün. Havuç, yulaf, şekersiz kompostolar vs 😇

sağlıklı beslenmek bende de yok pek. Ara ara yediklerinden alıntı da yaparsan takipteyim burada ben de inceden gaza geldim şimdi :KK49:

Merhaba günlüğümmm. 5.5 aylık anneyim. Sağlıklı beslenerek kilo verme sürecimi başlatıyorummm 🤗 Doğum ve önceki kilolarıma bu sefer veda edeceğim inşallah 💜

Yarın tartılıp yazıyorum 🙋🏻‍♀️
Sağlıkla büyüsün minik.
Sizede başarılar dilerim.

X