Popüler Konu Yılbaşı Masaları

Konu başlığını okuyup kimileri tepki ile konuya girecek. Neee yılbaşı masası mı ?

2018 yılının hepinize, ailelerinize, tanıdıklarınıza, sevdiklerinize ; Önce sağlık, sıhhat, mutluluk ve ağız tadı dileriz...

İyi dilek mesajı yazanlar ve okuyanlar kazansın : )

Nasıl ki bizim dini bayramlarımız var ise başka dine mensup olanların da dini bayramları var. İslam hoşgörü dinidir, hoş görünüz eksik olmasın. Noel ile yıl başı farklı günlerdedir.
:KK9::KK9::KK9::KK9:su aciklama şahane oldu Noel farklı yılbaşı farklı artık anliyalim ve araştıralım Mutlu yıllar tüm KK ya

Ben Pasta yapmayı seven biri olarak kütük pastamla ve etipuftan kardan adamlarimla kutlamak istedim hepiniz için sağlık, huzur,mutluluk diliyorum 2018 de dileklerinizin gerceklesmesini Mevlamdan diliyorum hanımlar..
IMG_20171228_201358_095.jpg

IMG_20171228_201358_094.jpg

Screenshot_2017-12-29-19-29-31-199.jpeg
Screenshot_2017-12-29-19-29-56-081.jpeg

Doya doya bir nefes alabilecegimiz bir yudumunda icimizin ferahlayacagi sular icebilecegimiz adim attikca atan kalbimizle ailemizle evlatlarimizin kokusuyla gelebilecek guzel gunlerle dolu dusmansiz goz yasisiz guzel mutlu parlak bir yilimiz olsun canlar Mune Mune K Kazen Nevreste Nevreste @Lisabella @Margarikotin sizleri ve bu kocaman sitedeki canlari tanidigim icin cok mutluyum.Hepiniz Allaha emanet olun her zaman:KK36:

X