Popüler Konu Yılbaşı Masaları

Doya doya bir nefes alabilecegimiz bir yudumunda icimizin ferahlayacagi sular icebilecegimiz adim attikca atan kalbimizle ailemizle evlatlarimizin kokusuyla gelebilecek guzel gunlerle dolu dusmansiz goz yasisiz guzel mutlu parlak bir yilimiz olsun canlar @Mune K Kazen Nevreste Nevreste @Lisabella @Margarikotin sizleri ve bu kocaman sitedeki canlari tanidigim icin cok mutluyum.Hepiniz Allaha emanet olun her zaman:KK36:
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım:KK200:Ben de seni tanıdığım için çok mutluyum canım:KK36:Birlikte daha nice mutlu yıllara:KK60:Yeni yıl sana güzellikler ve mucizeler getirsin inşaallah:KK36:

Konu başlığını okuyup kimileri tepki ile konuya girecek. Neee yılbaşı masası mı ?

2018 yılının hepinize, ailelerinize, tanıdıklarınıza, sevdiklerinize ; Önce sağlık, sıhhat, mutluluk ve ağız tadı dileriz...

İyi dilek mesajı yazanlar ve okuyanlar kazansın : )

Nasıl ki bizim dini bayramlarımız var ise başka dine mensup olanların da dini bayramları var. İslam hoşgörü dinidir, hoş görünüz eksik olmasın. Noel ile yıl başı farklı günlerdedir.
İyi dilekleriniz için teşekkürler.
Ben de KK üyesi olarak sizin ve eşinizin yeni yılda gönlünüzden geçen hayırlı isteklerin gerçekleşmesini dilerim...
Ve de KK üyelerine evi olmayana ev,işi olmayana iş,eşi olmayana BDV de konu açacak tarzda hayatı olmayacak hayırlı bir eş,evladı olmayana hayırlı evlat dilerim.Bir de madem konu yemekteyiz topiğine açıldı ,defalarca katıldığı halde 1.olamayan ,madalya kazanamayan arkadaşlarımızın da 2018 de madalya kazanmasını dilerim...

X