Yıkanabilir halı kullananlar

hayat2828

🏡👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2018
4.602
1.575
37
Memnun musunuz hangi desen ve nerden aldınız resim de paylaşabilir misiniz almayı düşünüyorum ama karar veremedim kullanışlı mı

Bi ara paylasayim trendyoldan aldim iki adet. Biri mutfakta dogeri ust katta. Memnunum kaymiyor ama henuz yikamadim.

Herhangibir magazdan almistim. Hic memnun değilim makinemin kazanina da zarar verdi. Yikandiktan sonra da kaydırmaz özelliği gitti malesef. Belki kalitesizdir marka degisince sorun olmaz ama iyi arastirin bakin.

Ben bunu aldim trendyoldan ama henuz yikamadim. Alt katta da bunun biraz tuylu versiyonu gibi olan var yani halimsi diyeyim. Bir de peluş olandan var. Simdilik memnunum sac mac topluyo diyolardi hic oyle bisey olmadi.
1645981441166541786568.jpg

Herhangibir magazdan almistim. Hic memnun değilim makinemin kazanina da zarar verdi. Yikandiktan sonra da kaydırmaz özelliği gitti malesef. Belki kalitesizdir marka degisince sorun olmaz ama iyi arastirin bakin.
Markasına hiç bakmadım aynıdır diye kaç metreydi peki yıkadığınız halı

Benimki kolay supuruluyor bi sikintim yok simdilik. Mutfak icin ideal ayrica. Kirlendimi at makineye. Atamiyosan banyoda yika. Yeni tasindigim icin yikamadim henuz. Gecen yumurta dusurdum sildim cikti hemen.

Mutfağımdakini 2 haftada bir yıkarım.Diğerlerini gerektikçe yıkarım. Makinem 10kg.30 derecede. En düşük devir olan 400de sıktırma yapıp Sadece deterjan koyarım. Yumuşatıcı sakın koymayın. Altının kaydırmazına zarar verir. Satıcı demişti. Ben memnunum.

X