Yerleşme kanaması

umudumvar72

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2024
2
0
23
Selam kızlar. Aşılama sonrası 543 beta hcg ile gebesin denildi. Son adet gününden itibaren hesaplandığı için nerdeyse 5. haftaya giriyorum ama yerleşme kanaması falan olmadı ya aranızda geçirmeden gebeliği devam eden var mı ya da bunun (Allah korusun) dış gebelikle bir ilgisi var mıdır?♥️🌼

Selam kızlar. Aşılama sonrası 543 beta hcg ile gebesin denildi. Son adet gününden itibaren hesaplandığı için nerdeyse 5. haftaya giriyorum ama yerleşme kanaması falan olmadı ya aranızda geçirmeden gebeliği devam eden var mı ya da bunun (Allah korusun) dış gebelikle bir ilgisi var mıdır?♥️🌼
Merhaba hayırlı olsun umarım gebeliğiniz güzel bir şekilde devam eder. Aşılamayı nerede yaptırdınız ve ücret konusunda bilgi verebilir misiniz 🌸

Selam kızlar. Aşılama sonrası 543 beta hcg ile gebesin denildi. Son adet gününden itibaren hesaplandığı için nerdeyse 5. haftaya giriyorum ama yerleşme kanaması falan olmadı ya aranızda geçirmeden gebeliği devam eden var mı ya da bunun (Allah korusun) dış gebelikle bir ilgisi var mı

Yerleşme kanaması bi belirti, olmak zorunda değil. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin 🙏🏿
Her gebelikte yerleşme kanaması görülmez ben iki cocugumdada yerleşme kanaması yaşamadım

X