Yeni Projem, Yeni Heyecanım

sma-21

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2023
370
475
42
Herkese merhabalar 😊 Ben 41 yaşında okul öncesi öğretmeni olan girişimci bir kadınım yıllardır çeşitli özel kurumlarda öğretmenlik ve yöneticilik yaptıktan sonra son beş yıldır eğitmenliğini ve işletmeciliğini üstlendiğim oyun atölyeminde sahibiydim. Geçtiğimiz Nisan ayında artan maliyet ve baş edemediğim bina sahibinden dolayı devrettim. Şimdi ise aklımda AVM alanlarında faaliyeti yürütülen akülü tren, tırtıl vb bir iş yapmak istiyorum alanım çocuklar olduğu için de çocuklardan kopmak istemiyorum bir süre sonra da aynı alanda sanat atölyeleri düzenlemeleri düşünüyorum Allah nasip ederse 🤲 Sizce projem tutabilecek bir planlama özellikle 1-3 yaş grubu ebeveynler çocuklarını bu tarz oyuncaklara bindiriyor mu ? Fikir verip yorum yapabilirseniz sevinirim teşekkürler

ekonomik sıkıntılardan dolayi insanlarin bu tirtil,akulu tren gibi seylere daha az para harcadgini artik bindirmemeye calistigini goruyorum .ikizlerim var sahsen mumkun oldukca da bindirmem 5 dk surmuyor 50 tl gibi bir sey. hadi maddi olarak skntim yok cocuk inerken de agliyor ruhumu yoruyor o tarz seyler . saatlik oyun alanlarini tercih ediyorum en azindan cocuklar doyuyor oyuna

X