Yeni bir şehre nasıl alışırım?

Impressionsharee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
43
21
28
Merhaba. Ben 10 yıldır İstanbul'da yaşıyorum ama artik bıktım ve taşınıyorum. Nişanlım Ankara'dan bir teklif aldı ben de buradaki işime uzaktan çalışarak devam edeceğim. Ama Ankara'da nasıl sosyallesebilecegimi bilmiyorum. Evden çalıştığım için iş arkadaşım olmayacak. Ya da göreceğim insanlar. Bu durumda neler yapabilirim sizce. Böyle bir süreç geçiren oldu mu?

İstanbul'dan Ankara'ya taşınmış ve 2 senedir Ankara'da yaşayan, home office çalışan biri olarak: Sosyalleşilmiyor 😅 tabii benim hevesim yok ondan ama siz seviyorsanız kurslar, etkinlikler sayesinde arkadaş edinebilirsiniz belki. Nişanlınız da yeni bir arkadaş grubu içine girecek, siz de girersiniz belki

İstanbul'dan Ankara'ya taşınmış ve 2 senedir Ankara'da yaşayan, home office çalışan biri olarak: Sosyalleşilmiyor 😅 tabii benim hevesim yok ondan ama siz seviyorsanız kurslar, etkinlikler sayesinde arkadaş edinebilirsiniz belki. Nişanlınız da yeni bir arkadaş grubu içine girecek, siz de girersiniz belki
Aaa 😅 ay benim gibi birinin olması mutlu etti😅 halledicez ya ben girişken biriyim de bakalım 😅

Uzun yıllar yaşadığım şehirden evlilik sebebiyle farklı bir şehire taşındım ve burada evden çalışıyorum. Maalesef sosyalleşemiyorum benim de ilacım yok ki size tavsiye vereyim :KK43:

X