Yemek yiyemiyorum yardımmm

ikrab

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2023
12
1
24
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir senedir sürekli olarak mide bulantısı yaşıyorum yemek yiyemiyorum doktora da gittim fakat yaptıkları bütün testlerde bir sıkıntı olmadığını söyleyip yolladılar bu durumu nasıl aşacağımı bilemiyorum. İyice zayıfladım kilo almak istiyorum ama yiyemiyorum ne yapmam gerekiyor.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir senedir sürekli olarak mide bulantısı yaşıyorum yemek yiyemiyorum doktora da gittim fakat yaptıkları bütün testlerde bir sıkıntı olmadığını söyleyip yolladılar bu durumu nasıl aşacağımı bilemiyorum. İyice zayıfladım kilo almak istiyorum ama yiyemiyorum ne yapmam gerekiyor.
Psikologa gittiniz mi

Üzülünce stres olunca veya herhangi düzeniniz dışında bir olay gerçekleşince mi böyle oluyor? Eğer öyleyse psikoloğa da görünün derim

Üzülünce stres olunca veya herhangi düzeniniz dışında bir olay gerçekleşince mi böyle oluyor? Eğer öyleyse psikoloğa da görünün deri
Tavsiyenizi dinleyeceğim fakat sadece üzülünce olan bir durum değil her an olan bir şey bazen aklıma yemek gelince bile bulanıyor ve ne yaptıysam geçmedi

ben de bu şekildeyim , çok kötü bir ilişkinin son zamanlarında aynen bunu yaşadım. bir elmayı 4 e bölüm her öğünde bir parçasını yiyordum. ailem endoskopi felan yaptıralım dedi . yaptırdık her şey temiz çıktı.
Sonuç olarak psikolojik olduğunu düşünüp psikoloğa gittim , ama işte metmapid, panto vs de kullandım çünkü stressten sürekli asit salgılıyordu midem .
Psikoloğa gidine hemen kilo aldıım diyemem. 43 kiloydum yavaş yavaş 5 ayda 48 e çıktım :/ malesef kolay bir süreç olmuyor.

Tomografi çektirdiniz mi ?
Bende de aynı sıkıntılar var. (benim açtığım soruları da okuyabilirsin) 5 aydır mide bulantısı ve az yemek yeme var. Kan testi yapıldı vitamin eksiği çıktı. Ama vitaminleri kullanmama rağmen düzelemedim. Dr dan tomografi rica ettim endoskopi çekilene kadar. Böbrekte taş çıktı :KK43: 3mm Ve mide de şişlik ve kalınlaşma:KK43: Ekim ayında endoskopi olacağım. Rabbim herkese şifa versin. Her şeyiniz temiz çıktıysa psikolojiktir.

X