Konuşma Problemleri Yeğenim konuşmuyor

Geç konuşma, kekeleme, her türlü konuşma probleminin paylaşıldığı konular.
Hiçbirşeyi olmayabilir uyaran eksikliği de olabilir. Dr a mutlaka gidin tabi. Tablet, bilgisayar, telefon uzak tutun. Sürekli konuşup oyun oynayın. Çocuklarınız bir araya gelsin, zamanla açılır diye umuyorum..
İnşallah şu ara baya bi gelişme var 17 sinde gidecekler bakalım ne dicek doktor ama gelişmeleri görünce sanki iyi gibi gelio bakalım artık

İnşallah şu ara baya bi gelişme var 17 sinde gidecekler bakalım ne dicek doktor ama gelişmeleri görünce sanki iyi gibi gelio bakalım artık
Merhaba, benim oglum 25 aylik sadece baba, mama, dede, aciti kelimeler disinda baska kelime kurmuyor aligisida cok iyi maşallah ama konuşma yok bu duruma cok endiselenmesemde isaret dilini kullanmasi+ Cok agresiflesmesi canimi sıkıyor artik

Merhaba, benim oglum 25 aylik sadece baba, mama, dede, aciti kelimeler disinda baska kelime kurmuyor aligisida cok iyi maşallah ama konuşma yok bu duruma cok endiselenmesemde isaret dilini kullanmasi+ Cok agresiflesmesi canimi sıkıyor artik
Merhaba benim yeğeniminde algısı çok iyi şu ara baya topladı kendini kızımla hiç oynamak istemiyodu oynuyo artık zaten herşeyi anlıyo ama konuşmuyo doktor erken doğduğu için olabilri demiş işitme testi vermiş ve oynarken video çekin demiş tekrar gitcekler psikologla da görüşecekler bu defa bakalım artık. İşitme testinden bişi çıkacağını sanmıyorum çünkü herşeyi duyuyo bi telefon kapı çalıyo koşturuyo hemen. Kendini ifade edemediği için çok sinirleniodur yeğenimde öle çok ağlıyo hırçınlaşıyo.

X