Müzik Dersleri Yazar ya da Şair Olmak İsteyenler Var mı?

serde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
43
0
42
evet aramızda cok cevherler tasıyan arkadaslarımız var.peki cıdden bır kitap yada siir kitabı cıkarmak isteyen varmı aranızda varsa bıraz cesaret ve basarın kızlar.basarmanın tadı cok baska.ben yazmadım ama bırgün mutlaka suan malzeme topluyorum.:uhm:

Benim geçen sene şair bir akrabamın desteğiyle yazdığım şiirlerim var ama çıkarabilirmiyim bilmiyorum

bende bir kitap yazıyorum ama iki kişi olarak tek başıma değil
otizimle ilgili

Sizi kalpden kutlarım. Hem cesaret hemde bu birikimi değerlendirdiğiniz

için. İnanın böyle arkadaşları gördükçe kendim üretmiş kadar mutlu oluyorum.

Neden bilmiyorum, galiba içimdeki cesaretsiz kız çocuğuna küçük küçük

kıpırtılarla bende bende yapabilirmiyim dedirttiği için:)))

ben de yazdığım şiirlerimi bir kitap haline dönüştürmeyi isterdim...öyle ahım şahım muhteşem şeyler değiller..ben sadece kendim için istiyorum..
kendi kütüphanemde olsun..en yakınlarıma hediye edebileyim..en çok istediğim eşime hediye etmek...
ama naısl yaparım..pahalıya mı patlar...hukuki olarak prosedürü var mıdır..hiiç bilgim yok:KK43:

bende yazıyorum ve ilk burada paylaşıyorum ama özetin özeti.onlar bitince yakınlarımla paylaşacağım ..duruma göre..
nimet köse arayacağım kitabını merak ettim herkese başarılar diliyorum.
sakın ertelemeyin duygularınızı...

Arkadaslar haklisiniz aslinda biryerden birseylere baslamak gerekiyor, genc kizken yazdigim cok guzel siirlerim vardi herkes cok begenirdi talihsiz bir olay sonucu isyerimde ne olduysa siir defterim kayboldu, kimseyide suclayamadim tabiki, hatta herkes bu siirleri degerlendir cok guzel diyordu ama cesaret edemedim iste sonundada hepsini yitirdim, gene yazdigim siirlerim var, bugun bir tanesini kosemde sizlerle paylastim begenecekmisiniz bilmem, aslinda ben birgun bir kitap cikarmayi cok isterim butun hayalim bu ama kismet, hepnizin yolu acik olsun umarim arzulariniza ulasabilirsiniz,
Yesilim kitabini okumak bana buyuk bir zevk verir,

ben bir roman yazmayı çok istiyorum günlük tarzında yaşıtlarıma hitap edecek ama ilerde tabi daha küçüküm :)

herkese bol şanslar sakın caymayın arkadaşlar henüz gençsiniz şimdiden bir yerlerden başlayın lütfen..

merhabalar...
benimde suanda hazir projem var..turkiyeden iki yayineviyle gorusuyoruz.anlasabilirsem yakinda cikar..birde bir dergide yazi dizisi hazirliyorum.birde kose ayzarligi yapmistim...ama burdaki is yogunlugumdan ayrilmak zorunda kaldim...suandaada profesyonel fotografcilik yapiyorumve yaziyorum.

yazar degilde ismini vermeyeyim bi kadın dergisinde editör asistanlıgı yapmıştım uzun bi süre yaşanmışlıklarımı yazıya dökmeyi çok seviyorum

nımet kose sıırlerın harıka herkes yazamaz bu kadar guzel.keske yazsakta cıkarsak.eskıden yazardım.artık yazmıyorum.

Nimet Köse,sizi tebrik ediyorum,bende şiir yazıyorum ve hepsini kitap olarak görmeği çok isterim ama işin maddi boyutu beni aşar diye düşünüyorum,başarılı hanımları görünce gurur duyuyorum..

nimet abla hayatımızda kaç roman yazacak gerçek hikayeler topladım bir bilseniz,hep diyorum yazıp kitaplaştırayım ama ne yapacagımı nerden yardım alacagımı bilemediğim için karalama olarak duruyor. Nerden başlamalıyım yardım ederseniz çok mutlu olurum rica etsem benle diolog kurarmısınız .teşekkür ederim saygılarımlaa..

arkadaşlar şiirleri çok seviyorum beyendigim şiirleri defterime yazar saklarım sizleri kutluyorum devamını diliyorum

Evet arkadaşlar yanlış duymadınız bundan tam 10 yıl öncesine kadar çok güzel şiirler yazan ben 9yıl önce çocuklarımdan ayrıldıktan ve son şiirimi onlara yazdıktan sonra artık şiir yazamaz oldum.Şiirlerimden yalnız bi kaç tanesi haricinde şiir defterimi kendi ellerimle sobaya atmıştım.şimdi ne kadar pişmanım.Oysa küçük bi şiir kitabı çıkarmayı bile düşünüyordum...Evlada ağıt şiirimi ve diğer bi kaç şiirlerim www.radyo79.com 'da yayınlanmakta ilginizi çekerse bi ziyaret edin fikirlerinizi düşüncelerinizi bekliyorum..

yüzden fazla şiir ve şarkı sözü yazdım bir çok da denemem var ama kitap yapmayı hiç düşünmedim fisfisfis belki bir gün bir roman yazabilirim sırnaşık şey

Deneme türünde şeyler yazabiliyorum,öğretmenim edebiyatımı ilerlememi istiyor hep ama ben ancak hobi olarak yapabilirim..

Harry Potter filan gibi bir roman yazmak isterim hep.Fantastik olmalı benim kitabım.:eek:

Çocukluğumdan beri kitaplarla büyüdüm.. Gurur duyarak söylüyorum ki bu konuda birçok ödül sahibiyim. Ayda ortalama en az 25 kitap bitiriyorum. Nitelikli modern kitaplar ve klasikler tercihim. Eşit ağırlıktan mezun oldum ancak ÖSS'de sözel 2 çözdüm. Ortak alandan edebiyat bölümünü bitirmeyi hedefliyorum. En büyük planlarımdan biride şuan taslak olan 2 romanımı yayımlamak. yerimseniben

X