Yaza fomda girelim mi 😀

Gelen herkes hosgelmis..kizlar yaz geldi insaAllah yaza formda girmek için biraz çaba harcama vakti de geldi..yoksa biz pişman oluruz herkes incecik dolanır ortalarda biz de böyle millet nasıl kilo vermiş bakariz..
Günlük menü bildirimi ne ve su içme ye dikkat edebiliriz.
Birde ramazandan ve bayramdan çıktığımız için toplu detoks da davet ediyorum..2 3 günlük bir detoks bize iyi gelir

Gelen herkes hosgelmis..kizlar yaz geldi insaAllah yaza formda girmek için biraz çaba harcama vakti de geldi..yoksa biz pişman oluruz herkes incecik dolanır ortalarda biz de böyle millet nasıl kilo vermiş bakariz..
Birde ramazandan ve bayramdan çıktığımız için toplu detoks da davet ediyorum..2 3 günlük bir detoks bize iyi gelir
Detoks tavsiyen var mı canım

Selam herkese.
Kahvaltim: latte + 1 dilim kakaolu kek+ 1 adet ufak dereotlu pogaca
(Canim bu sabah boyle kahv. Etmek istedi valla🤭)

Ara ogun+ turk kahvesi+ meyve dusunuyorum

Akşam: bakliyatli salata ya da patlican oturtma yapmistim 1 kase ondan yerim

Aksam 8.30 da üşenmezsem spora gitmeyi dusunuyorum.

Ben onlari ywpinca sonrasinda daha cok yiyorum. O y uzden katilmayayim cnm

Kahvaltım ve ara öğün bu sekildeydi akşamda domates corbası salata yapmayı düşünüyorum. Yine araögünde kuruyemiş yiyebilirim.

Eklentiler

• E936039C-1FA4-4A70-8E52-012EF352FD09.jpeg
    E936039C-1FA4-4A70-8E52-012EF352FD09.jpeg
    166,3 KB · Görüntüleme: 58
  • DE034B20-BF7A-4385-8E0A-717EB0862689.jpeg
    DE034B20-BF7A-4385-8E0A-717EB0862689.jpeg
    108,9 KB · Görüntüleme: 53
Deil yediklerimin resmini çekmek yemek yemeye vaktim olmadı. 🤷🏼‍♀️

5 km yürüdüm bugün sabah lavaş ekmekle tost yemiştim bir avuç büyüklüğünde birazdan akşam yemeği olarak taze fasulye yiyeceğim yanına da ayran 😊

Detoks bence de iyi olur. Hem ödem atarız hem de tartıda eksiyi görmek motive olmamızı sağlar. Tavsiyen varsa ben de yapmak isterim

Hoşbulduk canım, 65,5 hedef 59
Ne yapıyoruz şimdi nasıl ilerliyor süreç 😅
Ooo sen zayifmissin ya ben 85 ile kafa göz daldım bayram sonrası 🤣 cumalari tartı günümüz her cuma kilo güncellemesi yapıyoruz gün içinde de yenilen içilen veya detokslar paylaşılıyor fikir oluyor bize de 🌸

Ooo sen zayifmissin ya ben 85 ile kafa göz daldım bayram sonrası 🤣 cumalari tartı günümüz her cuma kilo güncellemesi yapıyoruz gün içinde de yenilen içilen veya detokslar paylaşılıyor fikir oluyor bize de 🌸
Yok ya var gene 5-6 kiloda az değil hani, ben sabah kahvaltı yapmadım öğlen yoğurtlu kabak detox yaptım akşamada aynısını yicem, bu arada ramazandan önce 72 dim ramazanda verdim o 5-6 kiloyu, bayramda çoştum

Yok ya var gene 5-6 kiloda az değil hani, ben sabah kahvaltı yapmadım öğlen yoğurtlu kabak detox yaptım akşamada aynısını yicem, bu arada ramazandan önce 72 dim ramazanda verdim o 5-6 kiloyu, bayramda çoştum
Maşallah gene iyi vermişsin ben yerimde sayıyorum hala bende kahvalti yapmiyorum öğlen bebeğe hazırladığım yemekten geçiştiriyorum akşama Allah kerim🤭

Kilo bildirimi 83.5
Kizlar diyete uyuyirum taki aksam herkesj uyutup tv izliyene kadar direk keyif modum aciliyo illa birsey yiyesim geliyo deli gibi

Kilo bildirimi 83.5
Kizlar diyete uyuyirum taki aksam herkesj uyutup tv izliyene kadar direk keyif modum aciliyo illa birsey yiyesim geliyo deli gibi
Ben böyle durumlarda büyük bir kupa türk kahvesi içiyorum bir şeyler yeme ihtiyacımı bastırıyor.
Bende 80.70 olmuşum.
Diyet ve spora devam ediyorum 🤗

X