Yaz Ve Bahar Aylarında Çizme Giyenlere Bakış Açımız ?

yazın belki olmayabilir sıcaktan ayagı pişirir ama baharda cizme bot giyilir tabiki suet botları bosunamı yapıyorlar yagmursuz havalarda giymek icin bence nisan sonuna kadar cizme giyilir mayıs gibi artık sıcak olmaya baslıyor hava

mantar olmaz mı insanın ayakları ya ne bileyim bana öyle geliyo :26: ayakkabının kalitesi de önemli..

bende çizmeyi çok seviyorum.. kışın ayağımdan hiç çıkartmam..

şortların altında tarz olmuş bence ama dikkat çeker fazla iddialı..

Eğer Miley Cyrus değilseniz komik durabilir, bunu lisede asi gençlik yıllarımı göz önünde bulundurarak söylüyorummm ((:-)

$party-in-the-usa-photo-party-in-the-usa-miley-cyrus-10049657-403-604.jpg

yaz gelene kadar çizmelerimden ayrılamam ben :) doktorum ayaklarımı üşütmemi ve kalın giyinmemi önerdi.. yoksa ikide bir hasta olup, adamın kapısını aşındırıyorum. İsteyen gülsün, hiç umurumda değil... :))

esim ve ben dalga geciyoruz elbette eyer sokakta cizmeli bi kadin ve mesvsimlerden yaz ise ; ayaklari cok pis kokuyordur terden

Görüntü güzel, isteyen giysin tabii. Ama ayaklarının şimdi kimbilir nasıl ter ve koku içinde olduğuyla ilgili önyargıları da unutmasın :KK1:

wallla converse bile giyinemem sandelet terlik gayrısı haram çizme giyenlere acaba ayakları kavrulmuyor mu diye bakıyorum :)

bence gayet giyilebilir yani bacaklarına güveniyorsan shortu giyersin altınada ankle bot giyersin oldu bitti işte...

Yazın incecik kıyafetlerle kıçım pişiyor birde ayağımda incede olsa bi bota hiiiççç katlanamam:KK51:

Merhaba arkadaşlar :)

sizden bir ricam olacak :)

Instagram kullanan arkadaşlar varmı aranızda? Peki takıya merakı olanlar? Sizden bir ricam olacak :) eğer Instagram hesabınız varsa birde üstüne takı ve moda ile ilgileniyorsanız beni @eva_licious7 dan takip edermisiniz :)

şimdiden çok teşekkür ederim :)

Merhaba arkadaşlar :)

sizden bir ricam olacak :)

Instagram kullanan arkadaşlar varmı aranızda? Peki takıya merakı olanlar? Sizden bir ricam olacak :) eğer Instagram hesabınız varsa birde üstüne takı ve moda ile ilgileniyorsanız beni @eva_licious7 dan takip edermisiniz :)

şimdiden çok teşekkür ederim :)

Reklam yasaktır. KİB liyorum...

Eskiden sonbaharda çizme giymeye başlardım, hem de istanbulda. Ne zaman ki avrupaya gittim, o kızların arasında kısa boylu kaldım, bilekte botların bana daha yakıştığını farkettim ve çizmeyi unuttum. Çizme değil ama botlar bahar ya da yazın hoş olabiliyor özellikle festivallerde mini şortla

X