Anket Yatarken saçınızı açar mısınız, yoksa toplar mısınız?

Yatarken saçınızı açar mısınız, yoksa toplar mısınız?

• Ankete Katılan
    436

AsiMavi

♥♥..hosgeldin BeHiCeM..♥♥
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
3.301
20
kizlar yatarken sacinizi acik mi birakirsiniz yoksa toplayip mi yatarsiniz.
hadi bakalim cevaplarinizi bekliyorum:lepi:hihoyyyt

ben acarım canım. toplayınca toka beni rahatsız ediyor :)

açarım
yoksa toplarsam arkamdan falan rahatsız eder. batar. huyluyum ben. öyle serbest olsun ki,rahat uyuyayım

Açıktır saçlarım,hiç toplamam normaldede havalılığı severim...........................................

Valla kokusu burnuma gelecek.. Ara sıra ellerımle yumuŞaklıĞına dokunacam.. YanaĞıma dÜŞecek dÖnerken:))

önceden iyice yukarı topluyordum saçımın tam ortasında kat izi yapıyordu şimdi toplamıyorum salık bırakıyorum

bende toplu yatamam toka beni rahatsız eder açar rahat rahat uyurum

Valla Uyurken Sere Serpe Yattığım İçin..Yüzük Kolye Küpe Toka Ne Varsa Atıyorum kaydirigubbakcemile3

hayatta açık saçla yatamam benn varyaa orama burama dğer osaçç amann .. şimdi bile huylandımm.. normaldede açık saçla duramam hiçç .. saçlarımm huysuz benimm..

Valla Uyurken Sere Serpe Yattığım İçin..Yüzük Kolye Küpe Toka Ne Varsa Atıyorum kaydirigubbakcemile3

aynen katiliyorum hic bisey rahatsiz etmeyecek
sacim acik yatarimki bazende kocisimin yuzunu kapatirim sacimla.
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben hiç toplamammm baglıyken rahat uyuyamıyorum..

Kışın açarım, ama evdeyken çogu zaman toplarım, rahatsız oluyorum cunku... Yazın havasına göre, eger serinse açarım, sıcaksa toplarım.... Yatarken de degisiyor, eger yarın işim yoksa sacimla sabah ugrasmicaksam toplarım, yok ugrascam aaman salık dursun havası varsa o gece açarımm :kahve:

ben gece gündüz hep açık seviyorum eşimde öyle seviyo ama son 4 aydır mallesef hep toplu bebişten dolayı..

valla öyle bi çekiştiriyoki kökleriyle elinde kalıyo tontişimin :))

gece emzirmeye alıncada asılıyo saçlarıma onun için şimdilik toplu :KK43:(

X