Çatlaklar Yasmin Doğum Kontrol Hapı Vücutta Çatlak Yapar mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Damlaekren

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2022
21
-10
Merhaba iki aydır Yasmin Doğum Kontrol Hapı kullanıyorum. Kilom yaşıma ve boyuma gore ideal lakin bir anda vücudum kırmızı kırmızı çatlamaya başladı başına bu şekilde gelen var mi

Merhaba iki aydır Yasmin Doğum Kontrol Hapı kullanıyorum. Kilom yaşıma ve boyuma gore ideal lakin bir anda vücudum kırmızı kırmızı çatlamaya başladı başına bu şekilde gelen var mi
Yasmin ilk kullandiginiz ay lekelenmeniz
Oldu mu benim ilk ayım regl 14 gün var lekelenmem başladı adet mi yoksa başka birsey mi fikriniz var mı

Regli ve ara lekelenme çok normal birde gününden çok önce regli olmakta çok normal benimde 18 gün önce reglim geldi ilk kullandığım ay hemde ağrısız bir şekilde
Benim ki korunma amaçlı kullanmıyorum yumurta kıstım olduğu için doktorum verdi bu hapları ilk kez kullanıyorum ama korunmak istesemde bu hapları kullanmadım çünkü hormonlarını alt üst etti

Benim ki korunma amaçlı kullanmıyorum yumurta kıstım olduğu için doktorum verdi bu hapları ilk kez kullanıyorum ama korunmak istesemde bu hapları kullanmadım çünkü hormonlarını alt üst etti
Geçmiş olsun ben hem korunma amacıyla hemde düzensizlik sebebiyle kullanıyorum evet bendede çok büyük etki yaptı ama başka çarem yok

Yan etkileri çok mu fazla bende korunmak için kullanmayı düşünüyorum
Reglim 18 de ben 4 ocakta leke oldu hala adetim çözülmedi bence esin korunması daha iyi siz kendiniz kullanmayın sonrasında gebelik düşünürseniz zor olur benim ki kişiden dolayı doktorum verdi 1 aylık bir süreç 4 hapim kaldı inşallah kurtulacağım

Reglim 18 de ben 4 ocakta leke oldu hala adetim çözülmedi bence esin korunması daha iyi siz kendiniz kullanmayın sonrasında gebelik düşünürseniz zor olur benim ki kişiden dolayı doktorum verdi 1 aylık bir süreç 4 hapim kaldı inşallah kurtulacağım
Ben hiç düşünmüyorum çocuk

Ben hiç düşünmüyorum çocuk
Bu şekil düşünmeyin 1 buçuk yıldır çocuk sahibi olmak için tedavi görüyorum çok zor bir süreçten geçiyorum hiç çocuk istememezlik yapmadım bence sizde bu şekilde düşünmeyin

Bu şekil düşünmeyin 1 buçuk yıldır çocuk sahibi olmak için tedavi görüyorum çok zor bir süreçten geçiyorum hiç çocuk istememezlik yapmadım bence sizde bu şekilde düşünmeyin
Ben daha önce kürtaj oldum her zaman Allah isteyene versin diye dua ediyorum benim içimde kalmadı o heves

X