yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir

ismini ozelden yaz bana namaz kilacagim hepinize 😍 bakalim hanginiz cabuk bebek yapacaksiniz 😆 dua etmek borcumuz bir birimize. her seyi veren ALLAH 😍
Benim de 3 kaybim var ve 10 gün sonra tedavinin sonucu belli olacak benim için de dua eder misiniz. Bende sizin duaciniz olurum. Gülsüm kizi Zeynep ismim. Allah razı olsun sizden evlatlarınizi bağışlasın dileyen isteyen hasret çeken herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. AMİNNNN 🤲🤲UNUTMAYIN BENI....

Bana da kizim olsun diye dua eder misiniz????
Hamile değilim ama, olursa kiz olsun yani, tisikirlir🙏🥰

Bunu baskasi yazsaydi büyük ihtimal taslanirdi „neee kiz erkek ayrimimi yapiyorsun“ diye…
Bende cok isterdim bir kizim olsun ama nasip olmadi, saglikli üc oglum var cok sükür. Allah hayirlisi ile gönlüne göre versin 🤲🏻

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
Ben o kadar sıkıştım ki. O kadar kötü olaylar üst üstte geldiki nefes alamıyorum. İsyan etmekten korkuyorum. Hiç huzurlu günümüz yok. Ailemin kendi yuvamin üstünde kötü biseyler var sanki. Yeniden nefes almak istiyoruz sanki. Sağlık konusunda sinaniyoruz sürekli. Lütfen bize de dua eder misiniz. İkinci çocuk istiyorum ona bile vakit bulamıyorum. Lütfen duacimiz olur musunuz

Ellerimde ve vücudumda sigiller çıktı
Kızımda da bulaştı mi bilmiyorum
. Ama benim ve kızım.icin dua eder misiniz? El üstlerine sıvama şekilde full sigil
3 haftadır çok zorlanıyorum

Siğiller için diğer okunacak dua ise vücutta bulunan her bir siğil için bir arpa üzerine 21 kere okunduktan sonra bir beze sarılarak toprağa gömülmektedir. Zamanla siğiller küçülerek yok olmaktadır. Bu uygulama için dua ise şöyledir; Ve yeseluneke anil cibali fe kul yensifuha Rabbi nefsa. Fe yezeruha kaan safsafa. La tera fiha ivacen vela emta. Şeklinde okunmaktadır.

Benim ellerimde vardi ve yan komşumuz hocaydi bu şekilde yaptı fakat beze sarmadı yumurtayı kırdı içine koydu ve toprağa gömdü hatta yolda pis bir çukur vardi içine koydu.Bu yumurta ve içindekiler çürüyecek ve siviller gececek demişti 1 ay dolmadan sigiller geçti.

Ellerimde ve vücudumda sigiller çıktı
Kızımda da bulaştı mi bilmiyorum
. Ama benim ve kızım.icin dua eder misiniz? El üstlerine sıvama şekilde full sigil
3 haftadır çok zorlanıyorum
Buraya tarif yazmıştım yorumlarda var bi bakın isterseniz

Siğiller için diğer okunacak dua ise vücutta bulunan her bir siğil için bir arpa üzerine 21 kere okunduktan sonra bir beze sarılarak toprağa gömülmektedir. Zamanla siğiller küçülerek yok olmaktadır. Bu uygulama için dua ise şöyledir; Ve yeseluneke anil cibali fe kul yensifuha Rabbi nefsa. Fe yezeruha kaan safsafa. La tera fiha ivacen vela emta. Şeklinde okunmaktadır.

Benim ellerimde vardi ve yan komşumuz hocaydi bu şekilde yaptı fakat beze sarmadı yumurtayı kırdı içine koydu ve toprağa gömdü hatta yolda pis bir çukur vardi içine koydu.Bu yumurta ve içindekiler çürüyecek ve siviller gececek demişti 1 ay dolmadan sigiller geçti.
Ya ben de gömdüm ama toprak hafif nemlidir
Sorunnolur mu acaba

İki soru daha sorayım mucizeyi ne kadar sonra yaşadınız hemen etki etti mi
Ve zikri çekerken tam anlamıyla odaklanabiliyor o manevi havayı yakalayabiliyor musunuz.
Ben ya bitirdiğim gün ya da onun ertesi günü yaşadım.
Tam odaklanma sürekli olmuyor. Ama Allahtan istediğim için ve bu zikri yapmayı bana nasip ettiği için kabul olacağını zaten biliyordum. Kuldan istediklerimin hiçbiri olmadı ama Allahtan istediğim her şeyi Yüce Rabbim verdi.
Bu arada ben işyerinde çok yalnız birisiydim bir arkadaşım olsun diye okudum. Ama okuduktan sonra fark ettim ki ben iş haricinde bir arkadaşım olsun istiyormuşum. Yani samimice muhabbet sohbet edebileceğim gezebileceğim. Böyle bir kişi bana mesaj attı ve onla gezdim eğlendim. Yani Allah bana işyerindeki samimiyetsiz birisini değil gerçekten samimi güzel bir arkadaş verdi. Yani daha iyisini.

İki soru daha sorayım mucizeyi ne kadar sonra yaşadınız hemen etki etti mi
Ve zikri çekerken tam anlamıyla odaklanabiliyor o manevi havayı yakalayabiliyor musunuz.
Niyetimde Allahım ben bunu istiyorum ama kudretin her şeyden daha büyüktür. En hayırlı olanı ver diyerek ettim. İlla bunu istiyorum demedim.

Niyetimde Allahım ben bunu istiyorum ama kudretin her şeyden daha büyüktür. En hayırlı olanı ver diyerek ettim. İlla bunu istiyorum demedim.
Merhaba kız kardeşim 30'unu aşmış artık hayırlı bir kısmet olsun diye tesirli hangi duayı esmayı tavsiye edersiniz kendisi de üzülüyor artık bütün arkadasları evlendi çoluk çocuğa karıstı bir o kaldı. Kısa sürede tesir edecek dua esma lütfen varsa söyler msnz

Merhaba kız kardeşim 30'unu aşmış artık hayırlı bir kısmet olsun diye tesirli hangi duayı esmayı tavsiye edersiniz kendisi de üzülüyor artık bütün arkadasları evlendi çoluk çocuğa karıstı bir o kaldı. Kısa sürede tesir edecek dua esma lütfen varsa söyler msnz
Bunun için çok güçlü dualar ve esmaül hüsnalar var. Kitaplarımdan bakıp size yarın akşam yazacağım. Hem kız kardeşiniz hemde sizin hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

X