yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir

hepinizi not edoyorum cuma gunu başlayacagim 🤩 sayenizde hamile kalimayim diye sizde bana dua edin 😁
Allah'ım çocuk hakkını bu kardeşim doldurduğunu düşünüyor 😄istediği anda ver ama gönlünden geçen diğer duasını kabul eyle çocuk duasını bizim için ediyor bizlere kabul eyle canım Allah'ım 🤲

Dilek için 16641 defa ya latif zikri ve kismet açılması arti sevdiğinin seni sevmesi için 400 defa ya vedud zikri kadar güçlü zikir görmedim.
Tam içimden Ya latif mi okusam diye geçiriyordum. Bunu kendime bir işaret olarak aldım. Sayısını bilmiyordum. Teşekkürler

Tam içimden Ya latif mi okusam diye geçiriyordum. Bunu kendime bir işaret olarak aldım. Sayısını bilmiyordum. Teşekkürler
Ya öyle bir zikir ki dileginin kabul olup olmayacağını okurken anlıyorsun. Eğer olmayacak bir dilekse 16641 defa okuyamiyorsun tamamlayamiyorsun yani eğer olabilecek bir dilekse hemen su gibi zikri çekiyorsun.

Ya kızlar benim de bi abim var. Evlenmeyi çok istiyor aslında çok da iyi biri ama illa bi sebep çıkıyor hep yarıda kalıyor ilişkileri. İstemeden dönen ilişkisi bile oldu. Saçma sapan sebeplerden bitiyor hep. Ben de evlenmesini çok istiyorum. Ona dua etmek istiyorum bu konuda öneride bulunabilir misiniz ve abime de tez zamanda hayırlı bir eş için dua eder misiniz 🙏🏻

Ya kızlar benim de bi abim var. Evlenmeyi çok istiyor aslında çok da iyi biri ama illa bi sebep çıkıyor hep yarıda kalıyor ilişkileri. İstemeden dönen ilişkisi bile oldu. Saçma sapan sebeplerden bitiyor hep. Ben de evlenmesini çok istiyorum. Ona dua etmek istiyorum bu konuda öneride bulunabilir misiniz ve abime de tez zamanda hayırlı bir eş için dua eder misiniz 🙏🏻
Ya vedud ve ya rahim zikrini abin için çekebilirsin kısmet zikirleri bunlar furkan suresinin 74. Ayetini abin için sevdiğini veya kaderinden kişiye kavuşması için okuyabilirsin tabi abdestli bir şekilde yap sabah namazından sonra yapman daha faydalı olur. Eğer abin bunları kendisi yaparsa çok çok daha etkili olur. Bir şey daha diyeyim yağmur yağarken eğer 100 defa kevser süresini okuyup arkasına dileğini dilersen bu da kabul olur abin için yaparsın belki.

Ya öyle bir zikir ki dileginin kabul olup olmayacağını okurken anlıyorsun. Eğer olmayacak bir dilekse 16641 defa okuyamiyorsun tamamlayamiyorsun yani eğer olabilecek bir dilekse hemen su gibi zikri çekiyorsun.
Niyetimi belirleyip başlayacağım inşallah. Allah razı olsun.

Ya vedud ve ya rahim zikrini abin için çekebilirsin kısmet zikirleri bunlar furkan suresinin 74. Ayetini abin için sevdiğini veya kaderinden kişiye kavuşması için okuyabilirsin tabi abdestli bir şekilde yap sabah namazından sonra yapman daha faydalı olur. Eğer abin bunları kendisi yaparsa çok çok daha etkili olur. Bir şey daha diyeyim yağmur yağarken eğer 100 defa kevser süresini okuyup arkasına dileğini dilersen bu da kabul olur abin için yaparsın belki.
Çok teşekkür ederim. Aklıma geldikçe sürekli dua ediyorum ama reçete gibi olunca daha da tatmin oluyorum o yüzden sormak istedim. Allah razı olsun.

3 tane gelmiş bir birinkn ardina 😁😁😁 yani nefes almamisim hep ya hamis ya sut veren. korkutmayin b
Dilek için 16641 defa ya latif zikri ve kismet açılması arti sevdiğinin seni sevmesi için 400 defa ya vedud zikri kadar güçlü zikir görmedim.
ben eşimle tanışmadan her gün iişyerinde dahil 1000 ya vedud 1000 ya cami 1000 ya allah cekerdim. eşimle tanıştım ve hala ilk günkü gibi cok seviyorum çok şükür.
100 defa kevser suresini ben günlük hayatımda cok okurum. Ve hep kabul oldu cok şükür. Hemde hemen..

Birde senelerdir okurum hiç geri çevrilmedi. Yasini okurken her mübin kelimesinde, mubin duasını okuyun 1. Kelime 1. Ayete gelicek sekılde yasinin en son mubin kelimesinde mubinin son ayetine denk geliyor. Cok etkisini hissettim hep. Eşimle karsılasmadan 1 ay önce her gün birden istemsiz 1000 ya vedud 1000 ya cami 1000 ya allah okumuştum. 1 ay sonra eşimle tanıştım. Ve hala ilk gün gibi cok seviyorum onu

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
Türkan kızı Dilek ismim dilek banada edermisinz bende bebek istiyorum lütfen Allah razı olsun şimdiden

X