Yarın istemeye geliolar çokkkkkkkk heyecanlıyım.yardım!!!

bana şuan dinleyebileceğim güzel bi şarkı tavsiye etsenize yarınla ilgili....şöle güzel hayallere dalıp gidim:KK70:

keşke uyuyabilsem hadi annemmm uyut beni bekleyrum seni:roflol::roflol:

Gel bakem şöleeee Heehh

eee bebeğim eeee eeee eee hmm hmmm hmm hmmm :jeyyar: Yat uyu kıs geliyo bak şaplak kötükedihüso Yarın balon gibi olcak göslerin kafamçokkarıştı

tamam tamam ne kızıyosunuz yatıyorum işte:p işin ucunda şiş gözler var ben zıplar yatağa sizleri seviyorum iyiki varsınız...resimlerimi koyucam en kısa zamanda..iigecelerrr millet

tamam tamam ne kızıyosunuz yatıyorum işte:p işin ucunda şiş gözler var ben zıplar yatağa sizleri seviyorum iyiki varsınız...resimlerimi koyucam en kısa zamanda..iigecelerrr millet

Canım bizde seni seviyoruz kaydirigubbakcemile2 İyi geceler..İstersen bi bardak süt iç rahatlatır seni :eek:

allah tamamına erdirsin yaa ne mutlu :))
hadi ama bak saat kaç olmuş yat uyu yarın büyük gün madem iyice bi dinlen dimi ama
yorgun olma en mutlu gününde
gerçi ben seni annayamam belki benim daha istenme durumlarım henüz yok ama ben sanki biraz daha rahat olabilirdim gibime geliyor soğukkanlıyımdır da bayaa
bakalım zamanı gelince ben nası olcam acep :))

ınş hayrlısı olur senın ıcın heycan yapman cok normal cnm kazasız atlatrsın hıç düşünme aman kahveler dokulsede bıseycık olmas ayy ben gızlı kamera koymustum ısteme anına :roflol:

kemancı tebrikle şööööleeeee unutmayacağın güzel bir gün olur inş. Kız kardeşimi istemeye geldiklerinde içeriye çay dağıtacağız, isteme faslı bitti mi ona göre gidelim diye kendi aramızda konuşurken, küçük yeğen salona gidip bağırrarak Gül ablayı istediniz mi ona göre çay gelecek demişti, e herkes yerlerde tabi. :):)
Seninki de kazasız belasız çok güzel geçer inş.

herkese günaydın...yüzüm şişmesin diye erkenden kalktımm herkes uyuyoooo kızlar geceyide atlattım akşama saatler kaldı dualarınızı esirgemeyin benden...sanırım epey gerginim

kemancı inşallah bu gece herşey güzel olur.... Ömrünce unutamayacağın bir gün olur inşallah.... Gün içersinde de çok heyecanlanma yoksa elin ayağına dolanır.... Sonuçta unutma gelen kişi sevdiğin kişi..... Gerçi sevdiğin adamı bir gün karşında bu şekilde görmek bambaşka birşey......

ayy canım benımm.. su zamanlarda sen sanırım hazırlanmıs olmalısın... saat 8e dogru uzun lafın kısası deyıp önce isteme olur sonrada söz yuzuklerii....
heyecanını iyi anlıyorum... yarına gel anlat bıze nelr oldu , resımleri eklersın yerimseniben
hayırlı olsun :nazar: Allah tamamına erdırsın a.s.

canim verdik dimi seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :teytey::teytey::teytey:

su an ne mutlusundur yaa Şeniz

sen hele bi gel de herseyi anlat bekliyorumm canim hihoyyyt

Saat şu an 22:10 yüzükleriniz takılmış olmalı ve rahatlamış olmalısın canımcım.Merakla haberlerini bekliyoruz:))))))))

benimde aklım burada kaldı nasıl geçti acaba :))

Herşey yolundadır umarım.. ufss darısı başıma ayrıcana :)

Kemancı nerelerdesin canım?Yogunluktan uyuyorsun sanırım,çatladık meraktan vallahi:))))

Kemancıı başımın tacııı nerdesin kıs.. Meraktan Öldircen mi Sen biziiii -tatlicadiarzu- Canım benim.Herşey gönlünce olur inş Şeniz

X