Yarın Ameliyat oluyorum :(

geçmiş olsun lalara. şimdi okuyunca hatırladım. ben de ameliyat sonrası tir tir titriyordum. üstüme naylon bişey örttüler, onun içini sıcak havayla doldurdular ısınıverdim hemen :) 225 cc demek. inşallah istediğin gibilerdir şeker. güle güle kullan memelerini.

saol cnm şuan büyüklük iyi inşallah çok fazla küçülmez gün geçtikçe

geçmiş olsun lalaracım,ben de yarın ameliyat oluyorum.üfff ne zor ve stresliymiş beklemek.umarım herkesin istediği gibi olur. doktorum naci çelik.bakalım ne olacak yarın göreceğiz herşeyi.korkmanın faydası yok.herkese sevgiler

merhaba inşallah herşey yolunda gider hayal ettiğinden daha güzel olur bol şans canım hayırlı haberlerini bekliyoruz a.s.

geldim kızlar 1 gece hastanede kaldım eve geleli 5 dakika oldu kendimi daha iyi hissededince yazarım akşam, destekleriniz için çok teşekkürler

lalaracim gecmis olsun güle güle kullan memelerini ins hersey gönlünce olurkaydirigubbakcemile3

Sizin kaç beden oldu şimdi ben de yarın olacağım. Cup kaç sütyen takıyor sunuz????

çok çok geçmiş olsun lalara :) sorunsuz atlattın çok şükür çok sevindim:) darısı bekleyen herkee olsun. .

sende biraz ğögüs vardı herhalde bende yok gibi birşeydi.Bugün nasılsın gece rahat uyuyabildinmi

limon kadar vardı gece çok rahat yattım tabi hep sırt üstü dual plane oldugundanmıdır nedir göğüslerimle ilgili bir ağrım yok dik duramadığım için boynum ağrıyor şimdi dışarıdan geldim saattir dışardaydım salı günü ameliyat oldum perşembe günü dolaştım herşey iyi yerimseniben

lalara gecmis olsun canim gule gule kullan bende bu yedin ci ayda olacagim heycanliyim 2 ameliyat birden olacagim gogus buyutme ve burun iyi sallah iyi gecer sorun yasamam ve istedigim gibi burun ve gogus olur hep korkularim var ya bir aksilik cikarsa yada istedigim gibi olmazsa hayirlisi

benim bildiğimde sürekli kullandığın bi ilaç varsa bunlara dikkat etmen gerekir cnm özellikle aspirin

X