Yargı

Bu nasıl bir dizi ya 😳
Ilgaz ve Ceylin’in Bir kızları olmuş. Adı Mercan. Ama kayboldu. Kaçırıldı mı denizde boğuldu belli değil.
İlk bölümde bir kız var. Onun adı Elif. O evlatlık heralde.
Ilgaz’la Ceylin kendi kızların kaybından sonra heralde boşanacaklar.
Bu dizi Emmy’e aday olduğu kadar var 👍🏻
Evett bana şu sıra sacma geliyo ama emy ödul aldıysa vardır bi bildikleri diyorum

Yaaa Yekta iyi karakter mi oldu?
Yeni karakter hiç yakışmamış
Fazla minnoş karakter olmuş be zaman kötüye dönecek

Yaa ilk bölümlerde kilitli çekmecesinde eşyalar filan evinde oyuncak filan vardı onlar ne içindi?
Ceylin ın ağaç kolyesi filan.

Mavi Mucize Mavi Mucize izledin mi balım?
Yetiştirme yurdunda büyümüş, dostluk, arkadaşlık gibi kavramlardan uzak kalmış. Başkasına alınan hediyeleri gizlice alıp kendine alınmış gibi düşünürmüş hep. O yüzden çekmecesi o eşyalar ile doluymuş.

Yaa ilk bölümlerde kilitli çekmecesinde eşyalar filan evinde oyuncak filan vardı onlar ne içindi?
Ceylin ın ağaç kolyesi filan.

Mavi Mucize Mavi Mucize izledin mi balım?
İzledim evet.
Arkadaşın dediği gibi, ayrıca Efe savcı kleptoman. Ve başsavcının torunu çıktı.

İzledim evet.
Arkadaşın dediği gibi, ayrıca Efe savcı kleptoman. Ve başsavcının torunu çıktı.
Efe bassavcinin torunu degil yahu? Efe, yetistirme yurdunda buyumus kimsesiz bir cocuk. O sebeple insanlara gelen hediyeleri alıyor, cunku kimseden hediye almamis.

Efe bassavcinin torunu degil yahu? Efe, yetistirme yurdunda buyumus kimsesiz bir cocuk. O sebeple insanlara gelen hediyeleri alıyor, cunku kimseden hediye almamis.
Kesin olarak başsavcının torunu olduğu gösterilmedi ama kuvvetle muhtemel öyle. Çünkü geçen bölümlerde biraz bu ihtimalin etrafında gezinildi.

O sevgi evlerinin gösterildiği ve başsavcıyı korumak için Ceylin'in başsavcıyı tehdit eden tecavüzcüyü vurduğu bölümde konusu oldu. Kızının tecavüzden hamile kalıp öldüğü ama bebeğin yaşadığına dair. Onun da Efe savcı olduğunu söylediler.

O sevgi evlerinin gösterildiği ve başsavcıyı korumak için Ceylin'in başsavcıyı tehdit eden tecavüzcüyü vurduğu bölümde konusu oldu. Kızının tecavüzden hamile kalıp öldüğü ama bebeğin yaşadığına dair. Onun da Efe savcı olduğunu söylediler.
Ay ben hep sardirip izliyorum bebeklerimden oturu, galiba sardirdigim icin bunu kacirmisim.

Efe Savci ve Metin Komiser mi vuruldu ben mi yanlis anladim?

Efe Savci ve Metin Komiser mi vuruldu ben mi yanlis anladim?
Efe savcı kesin vurulmuştur. Bayılıyorlar işgüzarlık yapmaya çünkü.
Özel harekat polisleri orada, makineli pompalı silahları var, kurşun geçirmez kıyafetleri var ama bizim amir ve savcı beylik silahları ile kahramanlık yapıyor. Ne işiniz var sizin çatışmanın en önünde. Bu dizi iyi güzel de, hep bir ucuz kahramanlık peşinde olmalarına sinir oluyorum bazen. Ceylin'in de her belaya balıklama dalması gibi.:)

Tuğçe’ye böyle bir son hiç yakışmadı. Tecavüz uğrayıp öldürülmesi, uzuvlarının kopartılması çok travmatik bir son oldu. Verdiği mesajda son derece yanlış. Tek başına bir kadın, polis bile olsa tehlikededir.

• Beğen
Reactions: Jou
X