Yardm ltfen

cevoshum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
10
0
Slm arkadaslar, ben burnumdan ameliyat oldum 10 gun once, alci 5 gun once çikti, bugunde bantlari çikardim ama burun deliklerimin ikiside farkli, yani biri daha sivri gidiyor digeri daha yuvarlak, normalmi aceba? simetrik durmuyo delirmek uzereyim sanki bi taraf bi taraftan daha kisa. Aceba sisliktenmi oyle gozukuyor? Aranizada benle ayni sorunu yasayan olmusmuydu? Yardimci olurmusunuz lutfen :KK43:

canım büyük olasılıkla şişliklerdendir çünkü hiç birimizinki bantlar çıktıktan sonra süper değildi mucize bekleme zamanla ödemlerin inecek ve ilk görüntüsünden çok farklı duracak buna emin ol hiç korkma sadece bekle bizlerde ilk halini hiç beğenmedik ama zamanla şişlikler indikçe burunda şeklini alıyor ve güzelleşiyor inşallah seninkide öyle olur resim varsa görebilirmiyiz

canim benimde öyleydi...bitanesi sivri öteki yuvarlak...bitanesi daha büyük öteki kücüktü...ama sisler indikce düzeliyor...benim hala hafif fark var ama o farki ben görüyorum...bildigim icin tabiki...:)

çok sagolun içimi rahatlattiniz valla, allah sizden razi olsun resmen kendimi paraladim evdede panik yarattim, benle ayni gun kiz kardesimde oldu ama onda hiç bir deformasyon yok, sadece burnu çok sis, benimkide boyle olunca çok korktum, Malesef fotograf eklemesini bilmiyorum, Tumena ne kadar bir surede fark azalmaya basladi sende?

Son düzenleme:
Kizlar baska dusuncelerini paylasabilicek kimse yokmu? bugun bantlar çikali 4 gun oldu ve en ufak bi degisklik yok igrenc duruyo :KK43: Kriz gzçirmek uzereyim.

Kizlar baska dusuncelerini paylasabilicek kimse yokmu? bugun bantlar çikali 4 gun oldu ve en ufak bi degisklik yok igrenc duruyo :KK43: Kriz gzçirmek uzereyim.

Bence sinirini çok bozma herşeye olumlu bak benim bantlar çıkınca gördüğüm tek şey bir domuzun burnuydu her tarafım şişti burum deliklerimden biri büyük biri küçüktü ama haftalar geçtikçe o şişlikler azaldıkça burun tam anlamıyla belli olmaya başlıyor.Ayın 29 unda 1. ayımı dolduracağım ama hala üst dudağım botokslu gibi vede yanaklarım ve burnum şiş ama ilk haftaki o sinir bozucu burun artık yavaş yavaş değişiyor o yüzden çok sinirini bozma........:lepi:

Canım çok yarcımcı olmak isterdim ama benim 8. günüm daha.ınşallah 1-2 ay içerisinde şişliklerimizin %90 ı inerde rahatlarız.Geçmiş olsun...

Ben yutdisindan istanbula sirf burnumu yaptirmak için geldim çunku burda çok pahali, ve az once doktoruma fotograflarimi gonderdim mail seklinde oda hiç hosnut olmamis burnumun goruntusunden, darbe aldigimdan supheleniyormus ama en ufak bi darbe bile almadim ben. ikinci ameliyat dusundugunu soyledi çunku burnumun sag deligi resmen daha yukarda. ama 1.5 ay daha beklicekmisiz net karar için eger boyle olursa napicam ben 6 ay boyunca bu yamuk burnumla ya, sizin yazilariniz beni rahatlatti derken doktorun açiklamasi beni resmen yikti. Ayrica ben ikinci ameliyat için ucret odemek istemiyorum.

çok sagolun içimi rahatlattiniz valla, allah sizden razi olsun resmen kendimi paraladim evdede panik yarattim, benle ayni gun kiz kardesimde oldu ama onda hiç bir deformasyon yok, sadece burnu çok sis, benimkide boyle olunca çok korktum, Malesef fotograf eklemesini bilmiyorum, Tumena ne kadar bir surede fark azalmaya basladi sende?

özür canim yeni gördüm...iki ay sonra degismeye basladi bende...:)

Ben yutdisindan istanbula sirf burnumu yaptirmak için geldim çunku burda çok pahali, ve az once doktoruma fotograflarimi gonderdim mail seklinde oda hiç hosnut olmamis burnumun goruntusunden, darbe aldigimdan supheleniyormus ama en ufak bi darbe bile almadim ben. ikinci ameliyat dusundugunu soyledi çunku burnumun sag deligi resmen daha yukarda. ama 1.5 ay daha beklicekmisiz net karar için eger boyle olursa napicam ben 6 ay boyunca bu yamuk burnumla ya, sizin yazilariniz beni rahatlatti derken doktorun açiklamasi beni resmen yikti. Ayrica ben ikinci ameliyat için ucret odemek istemiyorum.

ayni doktora tekrar yaptirirsan normalde ücret ödememen gerekiyor...onun hatasi sonucta...tabi baskasina olursan ödemen gerekiyor...

Aynı sorun bende de var,ama sanki sanki fark azalıyor.benim daha 3 ay olmadı bence sabret ve bekle,eminim zordur bende aynaya bakmaktan bihal olmuştum,o delik farkı beni de hırpaladı:)))bekleyeceğiz ve göreceğiz şu 6 ayı bir dolduralım.:)

iyki varsiniz kizlar hepinize çok tesekur ederim, napalim sabirla beklicez artik baska caremiz yok, allah hepimize istedegimiz gibi verir insallah :)

kızlar merhaba ...forumda göremedim doktorlar hakkında nereden bilgi alabilirim . Yücel Erk hakkında bilgi almak istiyorum ..İletişim bilgileri olan ya da Yücel beye ameliyat olan var mı ? yardıme derseniz çok memnun olurum

kızlar merhaba ...forumda göremedim doktorlar hakkında nereden bilgi alabilirim . Yücel Erk hakkında bilgi almak istiyorum ..İletişim bilgileri olan ya da Yücel beye ameliyat olan var mı ? yardıme derseniz çok memnun olurum

Estetik ve estetik cerrahi baslik altinda, Doktorlar, öneriler sorular diye kuçuk bi baslik var ordan arastirma yapabilirsin canim egerki yoksa sende bi baslik açabilirsin bilgisi olanlar senle paylasirlar.

X