Yardiminiza ihtiyacim var arkadaslar!

Bosnakgxuxzeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
562
1
36
ARkadaslar benim seneye Yazin dügünüm olacak ve Yurtdisinda yasadigim icinde Kinagecesini burdada yapicam Memleketimdede yapicam ve sadece bir Kinaelbisesi almak istiyorum fazla masraf olmasin diye.Cok begendigim bi Elbise var ama Magazazi ta Tokatda ben iyse Türkiyede Kocaelide oturuyorum.Sahibiyle irtibata gecebildim Kargoyla gönderebiliriz dedi Kocaeliye.Sizce güvenebilirmiyim?Sahibi dediki yerim yurdum herseyim belli saten.Yani sonucta az parada degil.Ve begendigim Kinaelbisenin Resmide bu.Sizce Nasil?

imagephpld7.th.jpg

Son düzenleme:
Canım eğer adı sanı olan, büyük bir mağazaysa sorun olmaz diye düşünüyorum.
Adam bir tane elbise parası için işini riske etmez herhalde.
Elbiseyi sorarsan, ben renklerini çok beğendim ama biraz fazlaca şatafatlı bana göre.
Belki de ben daha sade şeyleri tercih ettiğim içindir bilemiyorum.
Sen beğendiysen sorun yok ama tabii, önemli olan senin beğenmen.

Canım eğer adı sanı olan, büyük bir mağazaysa sorun olmaz diye düşünüyorum.
Adam bir tane elbise parası için işini riske etmez herhalde.
Elbiseyi sorarsan, ben renklerini çok beğendim ama biraz fazlaca şatafatlı bana göre.
Belki de ben daha sade şeyleri tercih ettiğim içindir bilemiyorum.
Sen beğendiysen sorun yok ama tabii, önemli olan senin beğenmen.

Inan bu Elbiseye bi kac aydan beri takintim var Kinamda bu elbiseyi giymezsem heralde icimde kalir.Ben satavatli seyleri severim ama yinede sizin Fikirlerinizede önem veririm cok tesekürler.:1hug:

Resmi gormedim o yuzden kiyafet için birsey soyleyemicem
yanliz birde uzerinde gormek vardi, hani soyle bakarsin begenirsin ama giyince ayni durmaz...boyle de olabiliyor bazen
ben olsam guvenmezdim
ya begenmezsen uzerinde ?

ben elbısenın renklerıne ve modelıne bayıldıımmm.ama eger buyuk bı magazaysa al derım.bıde bedenıne olup olmama ıhtımalıde var.ama elbıse tek kelımeyle harıka bence

çok cici
eger istiyorsan hemen al
diyelimki bol veya dar geldi
terzi diye meslek var halledersin
içinde uhde kalmasın canım

mutlulklar dilerim

ayy ben cok sevdım ama kına gecemde kabarık gyermıydım bılmıyorumm cunku benımde hayalımde saten zumrut yesılı bı elbıse var eğer nışanında kabarık gymedınse super olur ben cok beğendım gercekten sıteye kımse yorum yazmamıs mı :uhm: yanı alan ksılerın yorum bölumu yok mu

Ya ARkadaslar morelim bozuldu bu Elbiseyi satan SAhibiyle konustum ve görüstüm.Elbiseyi gösterdiler ve hic bisekilde ayni degil benim istedigim resimdekiyle ama bakin bana gösterdikleri elbise bu.Heralde bu Elbiseyi diktirsem daha iyi olur.

p1010824qw4.th.jpg
[/IMG]

arkadaşım öle kıyafete resimden bakılarak alınmaz çünkü mankende durduğu gibi durmaz senin üzerinde orda makyajın etkisi ışığın etsisiyle çok farklı görünür
bence kocaeli istanbula çok yakın git istanbula 1 günlüğüne gözünle görerek üstünde görerek al derim
tabii yine de sen bilirsin
ben katalogdan bi yüzük beğendim yüzük o ama o kadar farklı duruyo ki ışığın etkisi çok büyük o yüzden artık katalogdan almıyorum hiç bişey

hiç benzemiyor geldiğinde kesin hayal kırıklığına uğrardın en iyisi sen al fotoğrafı git bir güzel diktir

X