Yardım lütfenn!!!!!!!!

melie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2011
26
25
Değerli arkadaşlarım 24 yaşında 1.70 boyunda ve 50 kg ağırlığındayım şimdi gelelim kilo alma merakıma .Küçüklüğümden beri ne kadar yemek yersem yiyeyim kilo alamayan bir yapıya sahibim maalesef. :110: ve bu durumdan da oldukça rahatsızım.Çevremdeki tanıdıklarım ,arkadaşlarım fiziğimi beğeniyorlar keşke bizde senin gibi olsak diyorlar ama ben yine de en az 5 kilo almak istiyorum. Yaptıklarıma gelirsek ilk başta az mı yiyorum acaba diye düşünerek diyetisyene gittim tüm araştırmaları yaptı bütün değerlerim normal çıktı sadece kalori artışı olan bir diyet listesi uyguladı 1 ay bunu yaptım fakat sonuçta anca 300 gram alabildim, sonra kendim araştırdım balık yağı hapı kullandım, protein tozları kullandım,gece yatmadan önce cici bebe yedim, sabahları pekmez içtim ama sonuç yine aynı daha sonra doktora yine gittim tiroitlerime baktırdım ama her şey yine normal çıktı metabolizmam hızlı çalıştığı için kilo alamıyomuşum doktora o kadar dedim kilo almak istiyorum diye napacaksın dedi gönderdi beni. Prakten şurup içtim,antideprasan kullandım onlarda yüzümde sivilce çıkardı ergenliğimde bile sivilcem çıkmamıştı bu ilaçla çıkınca onu da bıraktım,bomba diye bir toz vardı onu kullandım o da etki etmedi, şimdi sabahları bi bardak süt,2 yumurta,muz,ceviz,bal katıp mixerde karıştırıp içiyorum ama ondada sonuç aynı.Yani anlayacağınız ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum doktor indekslerime baktığında normalde 60 kilo olmam gerektiğini söylüyor ama olmuyor yapamıyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz,kilo alan arkadaşlar nasıl bir yol izlediler.yemek yememi tavsiye etmeyin çünkü gerçekten fazlasıyla iştahım açık bol bol yiyorum ama olmuyor.Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Aşağı yukarı aynı durumdaydık
Üç ay öncesine kadar
Doktora gittim yemek listesi hazırladı
Neyi ne kadar tüketmeliyim
Kaç saatte bir
Aylık bir tablo
Öncesinde tüm kan hormon testleri yapıldı
Ekstra vitaminler verdi
Birebir uydum üç ayda on kilo aldım

Kısaca bir başına olmuyor bu iş
Bulunduğun şehirde iyi bir diyetisyen araştır vakit kaybetmeden git

Üç ay öncesine kadar
Kaç saatte bir
Aylık bir tablo
Ekstra vitaminler verdi

Benim diyetisyenimde hazırlamıştı ama nası
Üç ay öncesine kadar
Kaç saatte bir
Aylık bir tablo
Ekstra vitaminler verdi

Bende uymuştum verilen listeme ama olmuyo artık umudum bitti resmen ,3 ay önce sigarayı bıraktım ona rağmen alamıyorum

X