Yardım edin..

gul.m.n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
89
1
ikinci doğumumu yaptım emzirme dönemi bittikten sonra göğsümün büyüklüpü yarım limon tanesi kadar oldu kafayı sıyırmak üzereyim kızlar ameliyata karar verdim en yazın zamanda ama erkek plastik cerrah istemiyorum bildiğiniz uzman bayan plastik cerrah vermi yeri nerde yazarmısınız...

ya kızlar yokmu bildiğiniz güvenilir istanbul içinde olan kadın bi prof.dr bu benim için önemli kimseye güvenilmiyo çok iyiyim diye geçinen doktorlar beceriksiz çıkıyolar

hem bayan hem prof mu istiyorsun :) ankarada figen özgür var ama istanbulda kim var bilemiyorum. ama bildiğim bir şey , bu forumda istediğin kriterde tecrübe yaşamış olan kişi yok benim takip ettiğim kadarıyla.. forumun ilk msj yazarı ivycan bayan cerraha ameliyat olmuştu ama prof değil bildiğim kadarıyla. bu şekilde cevap alman biraz kısıtlı olacağından sana şunu tavsiye edebilirim

cerrahpaşa tıp fakültesi , vs, istanbuldaki ( özellikle üniversite hastanelerinin) sayfalarını aç, plastik cerrahi bölümünü seç, kadroda prof bayan cerrahlar var mı bu şekilde önce isimleri bul bence. sonra bu isimleri google dan tarat , hakkında olan yorumlara ulaş . anca bu şekilde yardımcı olabiliyorum sana . kolay gelsin

ya kızlar yokmu bildiğiniz güvenilir istanbul içinde olan kadın bi prof.dr bu benim için önemli kimseye güvenilmiyo çok iyiyim diye geçinen doktorlar beceriksiz çıkıyolar

canım ben çapa da prof.dr aylin karabulut ve hülya aydın olduğunu biliyorum,ama ameliyat olmadığım için ne derecede iyi veya kötüler,haklarında bir yorum yapamıyorum,sen bir araştır istersen

aslında prof.dr. daha tecrübeli gibi geliyo bana yaa ama dediğiniz doğru cerrah olmasıda yeterli işini iyi yapsın yeter

X