yardım edın lutfenn????

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
yaa ben tatılden yenı geldım benım bu ayın 12 sınde hasta olmam erekıyo ama 2 gun gectı bıde benım adetlerımde duzensızdır ama goguslerımde bır agrı bıde kasıklarımdada agrı var ara ara gelıyo gııdyo kasık agrım dun test yaptım negatıf ne yapmama lazım hıc belırtıde yok rahımde sıskınlık bıde sık tuvalete sıkma gıbı yardım edın lutfen ne yapıcagımı bılmıyorum:1no2::1no2:

cnm aynı durumdayız ayın 12siydi bnmde günüm dünde idarar testi yaptım ama negatif bilmy.bnmde göğüslerim şiş sol kasığıma acayip sancılar giriyor ama regl bel.adet bel.yakın olduğundan bn konduramıyorum bekleyelim bakalım snein önceden böyle gecikirmiydi?

kan testı yaptırın arkadaslar..bazı kısılerın ıdrar testınde pozıtıfse bıle negatıf cıkabılıyor.
hersey gonlunuzce olsun...

kan testi yaptır canım...hamiş olabilirsin..benimde negatif çıkmıştı.7.gun tekrar yaptım hamiştim..

yaaa korkuyorum yaa cıkmazsa dıye ama baska carem yok bugun yıne yaptım negatıftı sızce yaptırıyımı ne olur yardım edın

yaaa korkuyorum yaa cıkmazsa dıye ama baska carem yok bugun yıne yaptım negatıftı sızce yaptırıyımı ne olur yardım edın

ya cnm bnmde daha olmadı ama bn biraz daha bekliycem bnde pko var çünkü ondan gecikiyor olabilir senin normalde düzenlimiydi gecikirmiydi böyle hiç?

bence üşütmüşte olabilirsin o zamanda kasık ağrısı ve gögüslerde şişlik oluyor

korkyugum basıma geldı kızlar kan testı yptırdım bugun sonuc negatıf bunalıma gırdım yaaaaaaaaaa senağlama

canım bende aynı hüsrana uğradım dün ama hayat devam ediyo yeniden başlayacağız napalım opuyorumnanaktan

kendini üzme bu kadar işallah bir daha ki aya umutlarına kavuşursun bebişinede:)

canım hava değişimi adet gecikmesine neden olur panik yapma, inşallah gönlünden geçen olsun ama kendini de üzme, kanda baktır mutlaka..

saolun kızlar desteklerınız ıcın ama artık beklemkte yoruyo ınsanı yaaaa sıkıldım artık

X