Yardım edin bana arkadaşlar iki çocukla boşanma ve huzursuz evlilik

Aslinda biseyi yok dediginiz gibi ama benmi cok merhametliyim cok mu ince dusunuyorum bilmiyorum gidersem uzulecek diyorum bu kadar iyi olmakta istemiyorum ona bakarsan kim beni dusunuyor beni uzerken onun da farkindayim ama beni baglayan bisey kalmadi zaten inanin , gecenlerde ben gidicem frlan demistim acaba diyorum ondan mi iyi davranmaya basladi yoksa duzeldi mi ama ya bir gun pat diye darma dagin ederse beni , o kadar yasanmislik var iyisiyle kotusuyle yaptiklarini hi unutamiyorum surekli aklimda ama iyi davranmaya baslamasinin sebebini merak ediyorum daha iki hafta once bu sozleri soyleyen adama ne oldu da boyle melek oldu

5 sene oldu iste evleneli kimine gore az kimine gore cok ama benim acimdan omrumden bes sene bu kadar zaman icersinde huyunu suyunu ogrendim tamam ama bu kadar , kesinlikle istemiyorum benzemelerini , aslinda biliyormusunuz normal evlilikleri cok merak ediyorum ..
normal evlilikte (bizde ve çevremde) şiddet, küfür olmaz.
alay eder gibi birgün öyle birgün böyle davranmaz kimse. eş sabah işine gider, akşam gelir. eşine ev ve çocuk konusunda yardımcı olur. tartışmalar kısa sürer ve hakaret küfür olmadan orta yolda buluşulur. sarılıp kaynaşılır. baba akşamlarını çocuklara ayırır, onlarla oynar, yedirir, içirir, parka götürür.
durum müsaitse arada bir dışarıda yemek yenir. arkadaşlarla haftada bir görüşülür vb.

Aslinda biseyi yok dediginiz gibi ama benmi cok merhametliyim cok mu ince dusunuyorum bilmiyorum gidersem uzulecek diyorum bu kadar iyi olmakta istemiyorum ona bakarsan kim beni dusunuyor beni uzerken onun da farkindayim ama beni baglayan bisey kalmadi zaten inanin , gecenlerde ben gidicem frlan demistim acaba diyorum ondan mi iyi davranmaya basladi yoksa duzeldi mi ama ya bir gun pat diye darma dagin ederse beni , o kadar yasanmislik var iyisiyle kotusuyle yaptiklarini hi unutamiyorum surekli aklimda ama iyi davranmaya baslamasinin sebebini merak ediyorum daha iki hafta once bu sozleri soyleyen adama ne oldu da boyle melek oldu
gitmekten vazgeçtim de. bakalım yine değişiyor mu?

cocuklarim babalarini oldu bilsinler deyince gercekten agladin mi ?
esim bana boyle bisey soylese anca gulerim..

cok ama cok saf kalplisin adamda bunu biliyor gidemeyecegini biliyor o yuzden senle dalgasini geciyor..

ne diyeyim insallah akillanirda kendini daha fazla ezdirmezsin

cocuklarim babalarini oldu bilsinler deyince gercekten agladin mi ?
esim bana boyle bisey soylese anca gulerim..

cok ama cok saf kalplisin adamda bunu biliyor gidemeyecegini biliyor o yuzden senle dalgasini geciyor..

ne diyeyim insallah akillanirda kendini daha fazla ezdirmezsin
Evet dediginiz gibi dalgasini geciyor ama ben neden bu safliktan cikamiyorum varmi bunun yasi zamani bende hic memnun degilim boyle olmaktan yeminle sirf boyle oldugum icin nefret ediyorum kendimden biri bana guler yuz gostersin bana kotuluk yapmis olsa bile iyilik yaparim yardim ederim ona :/ degismek istiyorum bana kotuluk yapana bana zarar verene iyilik yapmak istemiyorum ama olmuyo

normal evlilikte (bizde ve çevremde) şiddet, küfür olmaz.
alay eder gibi birgün öyle birgün böyle davranmaz kimse. eş sabah işine gider, akşam gelir. eşine ev ve çocuk konusunda yardımcı olur. tartışmalar kısa sürer ve hakaret küfür olmadan orta yolda buluşulur. sarılıp kaynaşılır. baba akşamlarını çocuklara ayırır, onlarla oynar, yedirir, içirir, parka götürür.
durum müsaitse arada bir dışarıda yemek yenir. arkadaşlarla haftada bir görüşülür vb.
Cok guzel seyler okurken bile oyle icim gide gide okudum ..

Okuyamadim valla. 17 yasinda kacmak, okumamak falan zor...
Bu konulari okuyanlar ibret alsa o da yeter!

Evet dediginiz gibi dalgasini geciyor ama ben neden bu safliktan cikamiyorum varmi bunun yasi zamani bende hic memnun degilim boyle olmaktan yeminle sirf boyle oldugum icin nefret ediyorum kendimden biri bana guler yuz gostersin bana kotuluk yapmis olsa bile iyilik yaparim yardim ederim ona :/ degismek istiyorum bana kotuluk yapana bana zarar verene iyilik yapmak istemiyorum ama olmuyo

ya iki de bir giderim demeyeceksin.. cunku blöf oldugunu anliyor nasilsa gitmez diyor..

yada gittin mi senin icin ölse bitse de geri donmeyeceksin..

ayrica gidince iyi davranmasi normal evinden yemegini,temizligini, utusunu yapan cok sevgili karisi ayrilmis tabii geri dondurmek ister..

sevdigi icin gelmeni istese yanindayken o sekilde davranmaz zaten..

tek cozumu var ya degiseceksin bir guler yuze kanmayacaksin cekip gideceksin..yada boyle ailene yapilan kufurleri hazmedip evliligine devam edeceksin..
secim senin..

X