Yanlış başlıksa affola hanimlar 🤔😊

Bhcdmr74

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2022
29
7
26
Merhabalar arkadaşlar zaman ayırıp baaktiginiz için tesekkuler oncelikle.
Uzun zamandır bir ev alma düşüncesindeyim ama krediler hayat pahalılığı malum tam vazgeçmişken toki olayı patlak verdi onunda peşinatı yüksek olduğu için nasıl olur ne olur diye düşünüp bir türlü adım atamadik yanimizdada kimseyi göremedik bu süreçte öle kaldı memleketime gittim aileme babam takiye neden başvurmadığını sordu peşinat sorununu söyledim yüksek dedim oda sen yeterki bi başvur çıksın hallolur ben kredi çeker veririm dedim öle rahatladım ki karnimda kelebekler uçuştu resmen 😂hemen araştırmaya başladım internette uzatıldığı yazıyordu hemen bankaya gittim bitmiş malasef.
Şimdi asıl konuyu açmamın sebebi merak ettiğin şeyler var ve cevap bulamıyorum tam bir açıklama yok bilgi kirliliği şimdi başvuru yapıp vazgeçenler musakkası olur o konutlara nasıl talepte bulunuluyor vede ulaştık diyelim normal tokinin sartlariyla normal ödemeyemi başlıyoruz yoksa o şahıslardan normal satış olarak mi alacağız peşin para veya kredi gibi bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim

Sadece tokiye bulasmayin demeye geldim. neden böyle dediğimi anlamak için de youtube da cihat çiçeği izleyin.üstte kalsın belki bilen olur

X