Yanar döner oje

narinal

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2020
1.706
2.097
Bayanlar bundan yıllar önce kullandığım bir oje vardı marka ve numarasını bir türlü bulamıyorum. Kullanan bilen varsa lütfen yardımcı olsun, oje sanki şeffaf bir renk gibi ama aynı zamanda içinde morumsu mavimsi bir yansıma var. O zaman yanar döner oje derdik. Bilen var mı?

Bayanlar bundan yıllar önce kullandığım bir oje vardı marka ve numarasını bir türlü bulamıyorum. Kullanan bilen varsa lütfen yardımcı olsun, oje sanki şeffaf bir renk gibi ama aynı zamanda içinde morumsu mavimsi bir yansıma var. O zaman yanar döner oje derdik. Bilen var mı?

Revlon markasının var holochrome serisi sanırım bundan bahsediyorsunuz

hqdefault.jpg

Ben de bi arkadaşımda görmüştüm sordum sonra unuttum arada düşünüyodum konuya denk gelince takip edeyim dedim

Kalyon markasınındı o, maalesef artık yok. Kalyon hala devam ediyor oje satmaya ama o yanar dönerli olanı yok.

şu soldaki sanırım dediğin flormar 308

1625752178527.png

X