yanak dolgu dan 3 gün sonra burun estetigi olurmu?

syigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
140
0
arkadaslarim bana bu konuda bilginiz varsa paylasirmisiniz.yanak dolgu hafif elmacik kemikleri icin dolgu düsünüyorum hemen 3-4 gun sonra estetik burun ucu ameliyati olsam yanaklarim bozulurmu acaba.erirmi dolgu olarak iki yillik bir dolgu düsünüyorum benimle bilgilerinizi paylasirmisiniz tesssekkür ederim.

2 yıllık kalıcı sanırım radiesse düşünüyorsun bence burun estetiği bu dolguya müdahale etmez sorun olmaz yani ama bence 1 ay sonra olmalısın dolgunun yüze iyi oturması alışması için birde reaksiyon olayı gerçi 1 haftada belli oluyormuş ama 1 ayda daha emin olabilirsin veya burun estetiğinden sonra dolgu yaptırabilirsin

arkadaslarim bana bu konuda bilginiz varsa paylasirmisiniz.yanak dolgu hafif elmacik kemikleri icin dolgu düsünüyorum hemen 3-4 gun sonra estetik burun ucu ameliyati olsam yanaklarim bozulurmu acaba.erirmi dolgu olarak iki yillik bir dolgu düsünüyorum benimle bilgilerinizi paylasirmisiniz tesssekkür ederim.

Benim bildigim kadarıyla ameliyat sonrası hemen dolgu yapılırsa , dolgu ameliyat bölgesindeki iyileşme icin vücut tarafından kullanılıyormuş, ama emin değilim Dr. sorarsan daha doğru olur.
Bu arada burun ucu ameliyatını bende düşünüyorum olduktan sonra bilgi verirsen memnun olurum. Bu konu hakkında bir doktor ile görüstünmü, burun ucuyla ilgili her türlü bilgiyi merak ediyorum.

burun amliyartından sonra yüzde ödem oluşuyo dolgunun nerelere ne kadr gerektiği ödemden tam anlaşılamayabilir bence önce olmanda hatta aynıı günde olmanda sakınca yok doktor dolgunu yapar sonra burun işlemine başlar benimde yağ incjeksiyonu aynı anda oldu.

Benim bildigim kadarıyla ameliyat sonrası hemen dolgu yapılırsa , dolgu ameliyat bölgesindeki iyileşme icin vücut tarafından kullanılıyormuş, ama emin değilim Dr. sorarsan daha doğru olur.
Bu arada burun ucu ameliyatını bende düşünüyorum olduktan sonra bilgi verirsen memnun olurum. Bu konu hakkında bir doktor ile görüstünmü, burun ucuyla ilgili her türlü bilgiyi merak ediyorum.

tabiki haber veririm aslinda iple ataclama düsünmüstüm görüstüm htta cellestle tunc tiryaki beyle ama vaz gectim hafif kavis acisindan törpü de istiyorum simdi resim hazirlayip iki dr.var ilgili onun sitesine atacagim.haber alir almaz sanada yolllarim bilgileri.sevgiyle kal.

tabiki haber veririm aslinda iple ataclama düsünmüstüm görüstüm htta cellestle tunc tiryaki beyle ama vaz gectim hafif kavis acisindan törpü de istiyorum simdi resim hazirlayip iki dr.var ilgili onun sitesine atacagim.haber alir almaz sanada yolllarim bilgileri.sevgiyle kal.

tesekkür ederim canim

kızlar ben 8kasımda burnumdan ameliyat olucam.1hafta sonra falan dudağıma dolgu yaptırmam doğrumu yanlışmı?

o dönemlerde cogu önermiyo canim bende cok arastirdim iyilesme döneminde eriyip gidiyormus dolgu lar diyolar.ama iyi bir haber alirsan banada bildir.guzel haberlerini bekliyorum.

aman ha yüzde aynı anda iki işlem yapılan bir kadının tüm yüzü sarmıştı şefaf banla gözkenarlarını yapıştırıyordu acelesi mi var ya burnun iyileşsin ya da dolgun otursun öyle yaptır dolgu iki konturda uygulanır ilk işlem yapılıyo sonra drun 15 gün sonra tekrar kontrole çagırıyo ;çünkü ilkini cilt bir miktar emiyo jest mimik kullanımıyla şekli oturuyo 15.günde rötuşla kalıcılık saglanıyo riskten öte dolgu sonra burun canın da acır min araya 1ay bırtak yüz bu geri dönüşü yok göz görgüsü olmasın

X