Yalnişlar

nebi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2006
1
0
Ben Yalniş şeyler Yapiyorum. Yalniş Olduğunu Bildiğim Halda Bunu Yapmaya Devam Ediyorum. Kendime Sözlerde Veriyorum Ama Her Defasinda Ayni Yalnişi Tekrarliyorum. Tipki Sigarayi Birakmaya Karar Vermek Gibi. Ama Birakamiyor Ve Tekrar Başliyorsunuz. Sonuçmu, Kaybediyorum. Ve şimdi Yalnişim Içinde Bocaliyorum.

aslında en doğrusu kendimize verdiğimiz sözleri tutabilmek...
ama bazen hepimiz bu yanlışı yapıoruz...

önce kendini affet,
sonra tekrarlamamayı dene,umarım herşey düzelir......

yanlıslardan ders aldıgın surece olgunlasırsın yanlıslar dogruya gıtmek ıcın degerlendırıldıgınde hayatını kolaylastırır her hatandan sonra dusunmenı tavsıye edebılırım

istemesek de yanlışları hepimiz yapıyoruz.önemli olan bunlardan dönmeyi başarabilmek..zaten yanlış yapa yapa doğruyu bulmuyor muyuz bazen...

Hayatim boyunca yanlis yapmadim diyen kimse yoktur, sen zaten yanlis yaptigini ve neyin yanlis oldugunu biliyorsun bunun icin bunu duzeltmek kolay olacak senin icin, ama yapilan yanlis sigarayi birakacam deyipte tekrar icmeye baslamak gibiyse bunlar basit ama hayatini etkileyen seni mutsuzluga iten yanlislar varsa bunlari sakin bir kafayla dusunup yapilanlari tekrar gozden gecir bence, mutlu yarinlar

X