Yalanım ortaya çıktı...

Evet işte o arkadaşları aracılığıyla yalan yanlış iletti ne dediklerinide bilmiyorumda
Sevgiliniz diğer arkadaşları aracılığıyla eski sevgilisiyle iletişim kuruyor, hatta konu da sizsiniz ama siz iki kız arkadaşınızı karakoldan aldığınızı söylerseniz adam bana oradaki diğer adamlarla muhatap olmak için oradaydın der diyerek inanmayacak diyorsunuz.

SONUÇ OLARAK İTİRAF EDERSEM BİDAHA GÖRÜŞEMEYİZ, YALAN SÖYLEMEYE DEVAM EDERSEM BELKİ BİR İHTİMAL DURUMU KURTARABİLİRİM. SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ. ÇOK ÜZÜLDÜM ZATEN PİŞMANIM DA TÖVBE DE ETTİM BİR DAHA KALABALIK ORTAMA DAHİ GİRMEM.

SONUÇ OLARAK İTİRAF EDERSEM BİDAHA GÖRÜŞEMEYİZ, YALAN SÖYLEMEYE DEVAM EDERSEM BELKİ BİR İHTİMAL DURUMU KURTARABİLİRİM. SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ. ÇOK ÜZÜLDÜM ZATEN PİŞMANIM DA TÖVBE DE ETTİM BİR DAHA KALABALIK ORTAMA DAHİ GİRMEM.
İtiraf edin ya da hiç açıklama bile yapmayın, bir daha da görüşmeyin. Adam açık arayan bir tip. İş güç sahibi koca insansınız, kendi kararınızı verebilirsiniz. Ne diye yalan söyleme ihtiyacı duyuyorsunuz? O an ben müsaittim gittim aldım, iki kızın geç saatte sokakta gezmesini istemedim, onların yerinde ben de olabilirdim diyebilirdiniz. Sizin için endişelendiği için kızsa hadi korktu merak etti dersin. O saatte orada ne işi varmış kafasıysa zaten yol verin gitsin. Yalan söylemeye mecbur olmadığınız biriyle sevgili olun. Vardır bir bildiği kendisi bana anlatır diyen adamlarla evlenin.

"O görenler sarhoştu" ne demek kız 😂 nerden biliyorsun sarhoş olduklarını derse.?

Bence çok gereksiz yere yalan söylemişsin şunu erkek yapsa "acaba ne haltlar karıştırdı da yalan söyledi" derdik.

Seni yalan söylemeye itecek kadar korkutan biriyle birlikte olman iyi bişey değil. Sonu ne olursa olsun dürüst ol.

Kızlar selam.
Yorumlarınızı merak ediyorum.
Geçen hafta arkadaşımın nişanına gitmiştim, nişan sonrası iş yerinden nöbet için çağırdılar, işyerine gittim daha sonrada nişan çıkışı birileri kavga etmiş karakola gitmişler, karakolda 2 kızın evine gitmesi gerektiğini söylediler. Bende gitmemem gerekirken gittim kızları almaya yanımda nişanlanan kişinin kuzeni de vardı.
Hayatımdaki kişiye de hastaneden sonrada direkt eve geldim dedim çünkü senin ne işin vardı orda vs vs gibi sorularla karşılaşmak sorun yaşamak istemedim.
Beni o Gün karakola giderken arkadaşları görmüş muhtemelen, ki bana sen nişandan sonra hastaneye ordan da eve mi gittin dedin gitmedin mi başka yere vs diye sordu. Gitmedim demek zorunda kaldım, yalanı yalanla kapatmaya çalıştım.
Anlatsam anlayacak birisi yok karşımda. Acaba inkara devam mı etmeliyim? siz olsanız nasıl davranırdınız? niyetim kötü aldatmak vs değil o iki kızı alıp evine bırakmaktı. ama birileri gördüm falan demiş. bende o gördüm diyenler sarhoştu yalan söylüyorlar benzetmişlerdir vs falan mı desem

Anlattığını anlayacak biri yoksa ayrılacaksın.
Hayatın böyle yalanlamı geçecek?
Bu olay için söylemiyorum ama sen insansın hatada yaparsın herşeyde olabilir. Hayatındaki insanla paylaşamıyorsan o ilişkinin hiç bir anlamı yok.

Size herhangi bir konuda inanmayan bir insanla nasıl bir ilişkiniz var? İnsanız başımıza herşey gelebilir. Yetişkin bir bireysiniz ya hani anlatın durumu inanmazsa kendi bileceği iş. Böyle ilişki yürümez zaten bir yerde biter merak etmeyin

sevgiliniz size kızabilme haddini nereden buluyor önce bunu sorgulayın

Konu sahibi bir şey soracağım size kim dedi o kızları alır mısın diye?

Kızlar selam.
Geçen hafta arkadaşımın nişanına gitmiştim, nişan sonrası iş yerinden nöbet için çağırdılar, işyerine gittim daha sonrada nişan çıkışı birileri kavga etmiş karakola gitmişler, karakolda 2 kızın evine gitmesi gerektiğini söylediler. Bende gitmemem gerekirken gittim kızları almaya yanımda nişanlanan kişinin kuzeni de vardı.
Hayatımdaki kişiye de hastaneden sonrada direkt eve geldim dedim çünkü senin ne işin vardı orda vs vs gibi sorularla karşılaşmak sorun yaşamak istemedim.
Beni o Gün karakola giderken arkadaşları görmüş muhtemelen, ki bana sen nişandan sonra hastaneye ordan da eve mi gittin dedin gitmedin mi başka yere vs diye sordu. Gitmedim demek zorunda kaldım, yalanı yalanla kapatmaya çalıştım.
Anlatsam anlayacak birisi yok karşımda. Acaba inkara devam mı etmeliyim? siz olsanız nasıl davranırdınız? niyetim kötü aldatmak vs değil o iki kızı alıp evine bırakmaktı. ama birileri gördüm falan demiş. bende o gördüm diyenler sarhoştu yalan söylüyorlar benzetmişlerdir vs falan mı desem
Ayrılmaniz daha mantıklı değil mi ? Korktugunuz biriyle neden devam ediyorsunuz.

Kızlar selam.
Bu kadar anlayışsız biriyle beraber olmakta ısrarınız neden?
Hayır yani yalan söylemek zorunda kalmışsınız ve de anlamaz sürdürmem gerek diyorsunuz. Hayatı bu kadar zorlaştırmayın kendinize,yazık yani.

Tepkinden korktuğum için anlatamadım diye doğrusunu anlattım. Soğuk yapmaya başladı, muhtemelen bitiririz artık zaten.. Ama yükle yaşamaktan iyidir

X