Yalanım ortaya çıktı...

Verdiğiniz kararları kızacak korkusu ile gizleme gereği duyduğunuz bir kişiyle nasıl bir gelecek düşünüyorsunuz ki?

Kızlar selam.
Yorumlarınızı merak ediyorum.
Geçen hafta arkadaşımın nişanına gitmiştim, nişan sonrası iş yerinden nöbet için çağırdılar, işyerine gittim daha sonrada nişan çıkışı birileri kavga etmiş karakola gitmişler, karakolda 2 kızın evine gitmesi gerektiğini söylediler. Bende gitmemem gerekirken gittim kızları almaya yanımda nişanlanan kişinin kuzeni de vardı.
Hayatımdaki kişiye de hastaneden sonrada direkt eve geldim dedim çünkü senin ne işin vardı orda vs vs gibi sorularla karşılaşmak sorun yaşamak istemedim.
Beni o Gün karakola giderken arkadaşları görmüş muhtemelen, ki bana sen nişandan sonra hastaneye ordan da eve mi gittin dedin gitmedin mi başka yere vs diye sordu. Gitmedim demek zorunda kaldım, yalanı yalanla kapatmaya çalıştım.
Anlatsam anlayacak birisi yok karşımda. Acaba inkara devam mı etmeliyim? siz olsanız nasıl davranırdınız? niyetim kötü aldatmak vs değil o iki kızı alıp evine bırakmaktı. ama birileri gördüm falan demiş. bende o gördüm diyenler sarhoştu yalan söylüyorlar benzetmişlerdir vs falan mı desem
Böyle dolambaçlı şeylere ne gerek var. Ortada yanlış birşey yokken niye yalan söylüyorsunuz . Gitmek durumunda kaldım ve gittim diyip konuyu kapatırım. Bana güven duymayan insan da isterse ilişkiyi bitirebilir hiç sorun değil diyeceğim ama şu durumda haklıyken haksız duruma düşeceksiniz karşısında.

Kızlar selam.
Yorumlarınızı merak ediyorum.
Geçen hafta arkadaşımın nişanına gitmiştim, nişan sonrası iş yerinden nöbet için çağırdılar, işyerine gittim daha sonrada nişan çıkışı birileri kavga etmiş karakola gitmişler, karakolda 2 kızın evine gitmesi gerektiğini söylediler. Bende gitmemem gerekirken gittim kızları almaya yanımda nişanlanan kişinin kuzeni de vardı.
Hayatımdaki kişiye de hastaneden sonrada direkt eve geldim dedim çünkü senin ne işin vardı orda vs vs gibi sorularla karşılaşmak sorun yaşamak istemedim.
Beni o Gün karakola giderken arkadaşları görmüş muhtemelen, ki bana sen nişandan sonra hastaneye ordan da eve mi gittin dedin gitmedin mi başka yere vs diye sordu. Gitmedim demek zorunda kaldım, yalanı yalanla kapatmaya çalıştım.
Anlatsam anlayacak birisi yok karşımda. Acaba inkara devam mı etmeliyim? siz olsanız nasıl davranırdınız? niyetim kötü aldatmak vs değil o iki kızı alıp evine bırakmaktı. ama birileri gördüm falan demiş. bende o gördüm diyenler sarhoştu yalan söylüyorlar benzetmişlerdir vs falan mı desem
sizinle karakola gelen kişi erkek miydi o yüzden mi söylemeye çekindiniz? Eğer kadınsa, yaptığınız iyiliği hayatınızdaki kişiye söyleyemiyorsanız o kişinin neden hayatınızda olduğunu sorgulayın bence

Yalanci biri olmaniza sebep olan birisiyle gelecek dusunmeyin.

anlatsam orada farklı erkekler vardı diye krize girecek sen onlarla muhattap oldun diye
Bunu yapacak tipse belanızı mı arıyorsunuz? Bir gün bu tip ortamda zorunda kalırsanız niye yanında olamadım vsden daha çok senin orada ne işin vardı diye tepenize çıkar. Diken üstünde yaşarsınız.

Benim eşim de bu tarz durumlarda çok anlayışlı olmaz. Ama yalanıma ikna etmeye çalışacağıma, dogruma ikna etmeye çalışmak beni iyi hissettiriyor. Yalan söylemezdim asla

O zaman doğruyu söyle ama.carpit. de ki sana soyleyemedim isyerinde birine aşırı uyuz oldum kavga ettim sinirlendirdi beni kafasına vurdum siseyle. Ordan gören biri karakola çağırmış ifade verdim şikayetçi olmadı kız çıktık. Utandık sana diyemedim. Napim böyle hesap sorup duruyodu kız bende kendimi kaybediyorum bir8 hesap sorunca bana. Hele karışınca off.. psikologa gitmek lazım de. Bak bi daha soruyo mu sana nerdesin diye kdkzlslslslz

X