Yakup Ekin Kral Tv röportaj

Mia-x

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
309
62
CFC89B7C-A50E-4C98-B473-2C60D52B54A4.jpeg
Yakup Ekin yeni şarkısı Ya Bugün Döneceksin’i ve gelecek yeni şarkı ve projelerini Kral Tv ye konuşmuş.. :))

Eee kaç yıldır görünmüyor, yıllar hepimizi değiştiriyor.. Ama sesi hiç değişmemiş yine çok güzel yine çok dokunaklı.. Yeni single yapmış, şarkısı yine çok güzel.. çok seviyorum bu adamı yaaa.. :KK68:

maydxixlGuruÜye
Yeni
Eee kaç yıldır görünmüyor, yıllar hepimizi değiştiriyor.. Ama sesi hiç değişmemiş yine çok güzel yine çok dokunaklı.. Yeni single yapmış, şarkısı yine çok güzel.. çok seviyorum buadamı yaaa.. :KK68:
dogru...bayagisirda yok sanki piyasada ilk parcalari me guzeldi bende severim hemserim ayni zamanda:)

tesekkur ederim canim guzel olmus yine guzel soylemis begendim ama biraz piyasadan geri kaldi aslinda daha iyi yerleri hakediyor ama bu piyasa soytari sevdigi icin
Aynen öyle canım.. ben de öyle düşünüyorum.. yakın takipçisiyim ve yakup ekinin sosyal medyadaki sayfalarında yapılan yorumlar da buna yönelik.. Ama anladığım kadarıyla bundan sonra aramızda olacak.. yeni şarkıları da yoldaymış :21:you tuba da da yeni sayfa oluşturmuş, lütfen sen de abone ol ve arkadaşlarına da öner abone olsunlar destekleyelim onu..you tube sayfasıyla ilgili konu açmışmıştım oradan bulabilirsin.. tşk ler sana.. :))

X