Yakında ailelerimiz tanisicak ceyize artik başlamak istiyorum nerden nasıl başlamak mantıklı olur ?

Bilmiyorum belki ben anormalim ama sondakikaya kadar altın bozdurmazdım sanırım. Her şey olması gerektiği gibi ilerleyince yapardım ne gerekiyorsa. Düğüne 1-2 ay kala. Altın bozdurup tencere almam.Ev düzmek para işi ben de tutardım o parayı. Paran varsa sıfırdan ev düzmek 2 günlük iş

Bütün eşyalarımı evlendikten sonra lazım oldukça, yavaş yavaş aldım.(Elektronik,koltuk,yatak hariç) Misafir için ayırdığım hiçbir şey yok evimde.Eviniz hazır olduğunda almaya başlamanız daha mantıklı bence

Çeyiz konusunda elektronikleri sanırım evlenmeye yakın alsanız daha iyi garantiden dolayı.
Size birkaç tavsiye verebilirim

Süslü püslü adı kahvaltı takımı olan setlerden almayın onun yerine beyaz ya da krem servis tabakları alın küçük objelerle mezeliklerle istediğiniz renk konsept sofralar kurabilirsiniz.
Misafir Yemek takımlarınızı sade alın ki onlar senelerce kullanılacak modası geçmez, markalar çeyiz seti yapıyor kaşık tencere falan bazen güzel fiyatları oluyor. Günlük kullanmak için çok pahalı yemek takımı almaya gerek yok çünkü illa düşen kırılan oluyor.
Şu ekonomide bütün ev dört dörtlük olsun biblolardan tablolara kadar en ufak ayrıntılarımı düğünden önce alayım diye uğraşma zaten evlenip eve geçince iyice yerleşince o zaman alırsınız.
Mutfak için ıvır zıvır şeyleri almayın işte yumurta şekil verici, avokado soyucu, şunu şekillendirici gibi gibi:)

Bence instagram indirim sayfalarını takip et indirimli ne bulursan ordan başla 😂 öyle güzel indirimler denk geliyor kii örneğin ben canancablogu, bensanadiyorum, indirim_kulubuu her gün bakarım storylerine

X