ya bu doktorları anlamak imkansız

su1983

bebeğim artık annesiyle
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
609
0
41
doktordan geldim az önce sağ yumurtalıkta kist vardı adetimle beraber gitmiş. hormon testi istiyorum dedim anlamsız buldu ya. her ay hamile kalmanın %20 olduğunu söyledi.hamile kalmak için 5 ayın kısa bi zaman olduğunu söyledi. kafama takmamı söyledi. hormon testleri yapılsa bile bişey değişmezmiş ya........:eek:klava:

aaaa o nasıl doktor ya en ufacık bişeyde bile hemen hormon testleri yapıyorlar belki fsh belki tte belki lh yüksek düşük ne bileyim yani nerden biliyorki bunları yüzüne bakıpmı anladı.canım sen en iyisi bayramdan sonra git hemen hemen 1 senelik olursun o zaman herşeyi yapar doktorun sıkma canını.

anlam veremedim ya canım çok sıkıldı. bunu tuturmak çok zor dedi. bazen dedi yumurta gelişiyor çatlamıyor dedi, bazen yumurta olmuyor dedi, yumurta çatlaması oluyor dedi rahme gelmiyor dedi. bir sürü şey söyledi. yarın alacağım hormon sonuçlarını.

ama öyle bir tedavi var yumurta takibi diye zaten belli zamanlarda yumurta çatlıyor oluyor falan filan işte o zamanlarda takip edilmeli neyse sen bi hormon sonuçlarını al burayada yazarsan bi bakarız olurmu canım.

sağol canım ya. burasıda olmasa iyice yıpratacağım kendimi bu sitede gerçekten rahatlıyorum sizlerle herkes sorunlarını paylaşıyor.

ya bişey sorucam hormon testlerinin yapılması için belli zaman var mı ben 27.07.2009 da adet oldum adetim 29.07.2009 da bitti.

pardon yanlış yazdım 24.07.2009 adet oldum 29.07.2009 da bitti

doktordan geldim az önce sağ yumurtalıkta kist vardı adetimle beraber gitmiş. hormon testi istiyorum dedim anlamsız buldu ya. her ay hamile kalmanın %20 olduğunu söyledi.hamile kalmak için 5 ayın kısa bi zaman olduğunu söyledi. kafama takmamı söyledi. hormon testleri yapılsa bile bişey değişmezmiş ya........:eek:klava:

aaa öyle şeymi olur belki prolaktininiz yüksek belki bu engel oluyordur hamile kalmanıza öyle şeymi olur dr ilk istedikleri hormon testidir
benden dr ilk önce hormon testi çünkü

aaa öyle şeymi olur belki prolaktininiz yüksek belki bu engel oluyordur hamile kalmanıza öyle şeymi olur dr ilk istedikleri hormon testidir
benden dr ilk önce hormon testi çünkü

bende anlam veremedim zaten kan testleri idrar testleri bulaşıcı hastalıklar ve smear testi yapıldı bunlara bakarak sağlıksın dedi hamile kalmana engel bi durum yok dedi ama neyse yarın hormon testlerini yaptırınca burda yazarım

bi drum adetli değilken yaptırmıştı
bide kendim gidip reglimin 3. günü yaptırdım
ama bazı hormonlara regliyken bakılıyor

hormon testi adetin 3. günü yapılıyor..
bazıları adetliyken herhangi bir günde diyorlar..
bir de adetin 21. günü bakıyorlar yumurtlamayla ilgili olan hormona..
arkadaşım sen doktoru değiştir..
bende artık güvenmiyorum doktorlara..
asla tek doktora gidipte dediğini yapmam..

hormon testi adetin 3. günü yapılıyor..
bazıları adetliyken herhangi bir günde diyorlar..
bir de adetin 21. günü bakıyorlar yumurtlamayla ilgili olan hormona..
arkadaşım sen doktoru değiştir..
bende artık güvenmiyorum doktorlara..
asla tek doktora gidipte dediğini yapmam..

artık düşünmekten başıma ağrılar giriyor. ne olacak bilmiyorum ya.sinir oldum doktora

X