ya ayrilirsam ve ayrildigim icin pisman olursam?

Eşin narsist canım benim eşimde narsist ve bipolar bozukluk vardı :) 5 gün kötü 1 gün sana sarılıyor hemen unutuyorsun halbu ki o seni buna alıştırdı seni ondan sevgi istemeye mahkum bıraktı ve bu durum en çok üzeni..
EVETT. tam bir narsistin ozelliklerini barindirmasa da oyle. psikolojik destek almak istiyorum ama ya ogrenirse ne derdin var da ne konusuyon diyecek diye ertelyip duruyorum. bi cok kararimi sorguluyorum gorunmez bi baski altindayim sanki. hep bi diken ustundelik.

Bence de çok geç olmadan yolundan dönmelisin... Alışkanlıkların olur, özlem duyarsın...Devam edersen zamanla psikolojin daha da yipranacak, ne eşin normale döner ne de sen sağlıklı kalırsın.... Güçlü olman gerek...
o gucu kendimde buldugum an her sey cozulecek.. bir bulabilsemm

EVETT. tam bir narsistin ozelliklerini barindirmasa da oyle. psikolojik destek almak istiyorum ama ya ogrenirse ne derdin var da ne konusuyon diyecek diye ertelyip duruyorum. bi cok kararimi sorguluyorum gorunmez bi baski altindayim sanki. hep bi diken ustundelik.
Sen bensin :))) aynı benim düşüncelerim bende 1 saatte bu kararı verdim ağlayarak artık senden bana yuva olmaz dedim sonra da çok ağladım özledim vs ama geçiyor geçecek çok daha güzel günlerim olacak biliyorum çünkü onlar bizi bizim sevgimizi haketmiyorlar…

gercekten boyle bir cirpida kacmak istiyorum ama bir seyler bana engel oluyor zorlaniyorum 5 gun mutsuzsam 1 gun mutlu edince her sey sifirlaniyor gibi oluyor.
İşte bu biraz bagımlı yapıyo ama çok sağlıksız bi ilişki o vazgeçme çizgisini aşınca hersey çok daha güzel oluyo inanın bana

bosanmayi dusunup sonrasinda pisman olursam diye dusunen var mi. gercekten bosanmak istiyo muyum onu da bilmiyorum. bir cikmazin icindeyim resmen ve bu beni gunden gune ertiyor psikolojim bozuluyor daha da uzgun oluyorum artik bi seylere karar vermem gerekiyormus gibi. ya diyecegim ki aman her seye ragmen kabul ediyorum bu tavirlariyla onu evet mutsuzum ama arada mutlu da oluyorum. ya da bune boyle senle mi ugrascam kimse benden daha degerli degil diyip birakmak mi...
1,5 yillik evlilik
cocuk yok
yaslar: 25 - 31
Seninle aynı kaderi ve duyguları yaşıyorum diyebilirim senin adına çok üzüldüm ne yaptınız peki şuanki hayatınız duygularınız nasıl oldu ? Merak ediyorum ne yapacağımı bilmiyorum..

Neden pişman olasın? Boşan gençliğini heba etme . Asıl gencecik yaşta evlendiğin için pişmanlık duymalısın

Seninle aynı kaderi ve duyguları yaşıyorum diyebilirim senin adına çok üzüldüm ne yaptınız peki şuanki hayatınız duygularınız nasıl oldu ? Merak ediyorum ne yapacağımı bilmiyorum..
hala ayni malesef. bi ara bu dusunce kafamdan cikti ama tekrar geliyor malesef. sanirim bu dusunce insanin kafasina 1 kere geldimi cikmasi mumkun degil. aslinda cozumunu de biliyorum da... hazir hissetmiyorum
Sende durumlar nasil anlatabilirsin belki paylastikca daha iyi hissedersin sen de

X