Ya Arkadaşlar Hiç Mi Aşilamsi Tutan Yok

Arkadaşlar yazdıklarınızın hepsini okudum bazen umutlandım bazen umudum kırıldı...bende bu ay aşılama yptıracağım....cuma gittim dr.3 günydü adetimin 12.günü gideceğim bana klomen verdi yumurta geliştici hap....... bakalım hangi gün yapacak aşılama birde bize şimdiden cinsel veriz verdi 10 gün öncesi normalmi sizede bu kadar aralıkla vermişmiydi..........umudum yok gibi ama inş.olur

canım, tedavin hayırlı olsun.. bol şanslar...a.s. 10 gün öncesinden cinsel perhiz verilmez genelde ama 12. gün gittiğinde 1-2 gün daha seni ultrasona çağıracak o zaman birlikte olacağınız günü söyler aşılamadan önce 3-5 gün perhiz veriyorlar.. yumurtaları takipdeyken sor sen doktoruna.. belkide ilaçları kullanırken cinsel perhiz vermiştir...

biscuitt canım bende seninle aynı durumdayım.bende tüp bebek yaptırdım ve kimyasal gebelikle sonuçlandı.bende aşılamayı düşünüyorum.şu an eskişehirdeyiz ve büyük bir ihtimalle burada yaptıracam aşılamayı.tüp bebeği ankarada yaptırmıştım ve gerçektende maddi manevi çok yıprattı bizi,yani başka şansım yok aşılamadan başka.artık nasip hayırlısı olsun.benim kilo sorunum var fakat bu hormonlara veya yumurtlamaya bir etkisi yok,herşey normal çıkıyor,bizde eşimde biraz sorun var.benim hamileleik dönemini bir az rahat geçirmek için kilo vermek istiyorum ama çok zor oluyor.belki 15 tatildede yaptırabiliriz bilmiyorum artık.Allah bizlerin yardımcısı olsun.İnşallah bir gün hepimiz hamiş olcaz hayırlısıylan.

İnsallah canım. Yani benimkide kimyasal gebelik olabilir mi? Tam olarak kimyasal gebelik ne demek oluyor bilgi verirmisin? senin de hormonun test yaptırınca cok dusuk ku cıktı?

canım, tedavin hayırlı olsun.. bol şanslar...a.s. 10 gün öncesinden cinsel perhiz verilmez genelde ama 12. gün gittiğinde 1-2 gün daha seni ultrasona çağıracak o zaman birlikte olacağınız günü söyler aşılamadan önce 3-5 gün perhiz veriyorlar.. yumurtaları takipdeyken sor sen doktoruna.. belkide ilaçları kullanırken cinsel perhiz vermiştir...

canım bilemişyorum neden verdi 10 günü ama daha önce başka dr.gidiyorduk aşılama aşamasına gelince bıraktım yumurta çatlatma sonrası ilışki olayını 2 ay denedik ama o esnada sadece 3 - 4 gün periz veriyordu dr......:asigim:

slm canım hadi hayırlısı ilk önce kendini çok rahat hissetmen gerekir bende 3 defa yaptırdım ilk yaptırdığım aşılama tuttu ama 5aylık düşük yaptım diğerleride tutmadı hayırlısı olsun şimdi dinlemeye çekildim sana diyeceğim tutmayacak diye kendini şartlandırma için rahat olsun inş... tutar haberlerini bekiliyoruz ne zaman yapılcak aşılama

canım kimyasal gebelik kese oluşmadan olan düşüklere deniliyor.ben 11. günde test yapmıştım ve 14.60 çıkmıştı,2 gün sonra tekrar test yapıldığında 73 çıkmıştı.fakat ondan 2 gün sonra kanamam başladı ve neticede düşük yaptım.
neyse bakalım hayırlısı.bence herşey zamanını bekliyor.neden olmasın olabilir tabiiki tüp bebek denemesinden sonra aşılama.kim bilir belki......

egecan sen eskişehirde hangi hastane ve doktoru düşünüyorsun ben kararsızım eskişehirdemi yaptırsam yoksa bursadamı aşılamayı bana yol gösterırmısın

Arkadaşlar yazdıklarınızın hepsini okudum bazen umutlandım bazen umudum kırıldı...bende bu ay aşılama yptıracağım....cuma gittim dr.3 günydü adetimin 12.günü gideceğim bana klomen verdi yumurta geliştici hap....... bakalım hangi gün yapacak aşılama birde bize şimdiden cinsel veriz verdi 10 gün öncesi normalmi sizede bu kadar aralıkla vermişmiydi..........umudum yok gibi ama inş.olur

Yuhhh yani 10 gün mü?Spermmi kalır ya o zamana.
En fazla 7 gün bak nereye bakarsan bak aşılamada perhiz3-7 gün arasıdır.
Bence ideali 3-4 gün fazlaya gerek yok.Çok kalırsa ölebilir ki içerde onlar .

derram canım ben tıp taki prf.a gidiyorum.adı Hikmet Hassa.direkt muaynenesine gittim.tahliller fakültede oldu.aşılamayı kendi muaynenesinde yapıyor.karar veremedim 15 tatilde mi yaptırsam yoksa yaz tatilinde mi.
benim başka çarem yok eskişehir in dışında,yani mecburum burada yaptırmaya,artık nasıl sonuç alırız bilmiyorum.senin imkanın varsa başka yerleri araştır derim ben.artık hayırlısı.

egecanım ben bilecikte oturuyorum burda doktor yok dogru düzgün banada anadolu hastanesı ramazan bayırlı dedıler ama bursa tüp bebek merkezınınde methını duydum gıtmışken ıyı bı yer olsun dıyorum aşılama düşünüyorum hayırlısı bakalım inş. hepımız hamıle kalırız hatta ısteyen tüm insanlarr

İnşallah canım.neticede insanlar vesile,verecek olan yüce Rabbim.hayırlısı.

bencade 10 gün olmaz biz bunu haftaya tazartesine kadar 6-7 gün olarak ayarlıyacağız.......bakalım o gün zaten yumurta takigi başlayacak sanırım hayırlısı.........

Arkadaşlar ben tüp bebekten sonra aşılama yaptırmayı düşünüyorum ama görüyorum ki pek tutan yok ya korkuyorum bunda şans çok mu düşük? E benim tüp bebeğim bile tutmadıysa sizce hiç denememeli miyim? Aşılaması tutan arkadaşlar bana yardımcı olsun lütfen.

canim benim 3. asilamam tutmustu ama kaybettim bebegimi..bence sende bir kere dene istersen benim bu forumda tup bebegi tutmayipda asilamasi tutan arkadaslarimvar!!!!!

bencade 10 gün olmaz biz bunu haftaya tazartesine kadar 6-7 gün olarak ayarlıyacağız.......bakalım o gün zaten yumurta takigi başlayacak sanırım hayırlısı.........

Bencede öyle yapın hatta 4 gün ideeal.Olmazsa anket yap herkes kaç gün perhiz yapıldığını yazsın :KK66:

Selam. Ben henüz yaptırıp yaptırmamaya karar vermedim açıkcası önce doktorlaa bir görüsücem. Daha henuz hastalanmadım hastalandıktan sonra gıdıcem ınsallah doktora. Bu arada senin adına da cok üzüldüm insallah Allah hepimize nasip etsin

X